قتل عام 2 زن یک مرد و کودکی بی گناه در مهاباد ! / مردان بی رحم همه را به رگبار بستند


قتل عام 2 زن یک مرد و کودکی بی گناه در مهاباد ! / مردان بی رحم همه را به رگبار بستند

به گزارش رکنا، همزمان با قتل عام 4 عضو یک خانواده در یکی از روستاهای مهاباد رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی طی دستوری به فرماندهی انتظامی استان و دادستان مهاباد خواهان...

به گزارش رکنا، همزمان با قتل عام 4 عضو یک خانواده در یکی از روستاهای مهاباد رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی طی دستوری به فرماندهی انتظامی استان و دادستان مهاباد خواهان پیگیری سریع و قاطع این پرونده شد.

این حادثه شامگاه شنبه در روستای قم قلعه مهاباد رخ داد و افرادی با سلاح گرم وارد خانه شده و دو زن و یک مرد و یک کودک را به قتل رسانده و فرار کردند.

در این حادثه ۴ نفر از اعضای خانواده با استفاده از سلاح گرم کلاشنیکف و کلت کمری کشته شده و یک کودک زخمی شد. با اعلام این حادثه به پلیس بلافاصله تحقیقات آغاز شد و دستگاه قضایی استان با سرعت موضوع را در دستور کار خود قرار داد. ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی تأکید کرد: با اعزام کارآگاهان و تیم‌های ویژه جنایی از مرکز استان به صحنه جرم با هماهنگی دادستان مهاباد و بازپرس ویژه رسیدگی‌کننده سریعاً ابعاد و علت ارتکاب جرم کشف و با استفاده از تمام امکانات و شگرد‌های پلیسی و جنایی عاملین و قاتلین شناسایی، تعقیب و دستگیر شوند.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی به دادستان مهاباد هم دستور داده است ضمن حضور در محل تمام اقدامات قضایی لازم برای حفظ صحنه جرم و ادله موجود انجام و اشیا و آلات ارتکاب جرم ضبط و جزئیات حادثه با تحقیقات کامل محلی صورت‌جلسه شود و دستورات لازم برای تعقیب مجرمین و دستگیری آنها را صادر کند.


قتل عام 2 زن یک مرد و کودکی بی گناه در مهاباد ! / مردان بی رحم همه را به رگبار بستند

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

جزئیات قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان