آخرین وضعیت مصدومین انفجار انبار دخانیات در قزوین


 آخرین وضعیت مصدومین انفجار انبار دخانیات در قزوین

به گزارش رکنا، حسن اسماعیلی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین با اشاره به انفجار انبار نگهداری دخانیات و تنباکو در تقاطع شهید انصاری قزوین اظهار داشت: ساعت 15:45 تاریخ...

به گزارش رکنا، حسن اسماعیلی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین با اشاره به انفجار انبار نگهداری دخانیات و تنباکو در تقاطع شهید انصاری قزوین اظهار داشت: ساعت 15:45 تاریخ 1403/01/22 تماسی با واحد ارتباطات اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین گرفته شد.

وی ادامه داد: تماس اولیه حاکی از آتش سوزی یک مغازه فروش و نگهداری دخانیات و تنباکو در خیابان شهید انصاری شهر قزوین بود که بلافاصله تیم های آتش نشانی و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: در زمان عملیات اطفاء، وقوع یک انفجار دیگر در این مغازه، باعث آسیب به چهار آتش نشان و شش نفر از مردم رهگذر شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان قزوین یادآورشد:سریعا سه آمبولانس دیگر از پایگاه مولوی، پردیس و ترمینال و اتوبوس لانس نیز به محل حادثه اعزام شده و پس از رسیدن به محل حادثه اقدامات درمانی را آغاز کردند.

اسماعیلی در ادامه افزود: این حادثه 10 مصدوم برجای گذاشت که یک مصدوم که آتش نشان حاضر در صحنه بود که دچار جراحت و سوختگی شدید شده بود توسط کارشناسان اورژانس عملیات احیا قلبی ریوی در طول مسیر بیمارستان رجایی انجام گردید که متاسفانه مصدوم آتش نشان به علت شدت جراحت فوت کرد.

وی در پایان تاکید کرد: مصدومین حادثه سه آتش نشان و سه رهگذر حادثه که دچار سوختگی و آسیب شده بودند، توسط کارشناسان اورژانس قزوین به بیمارستان رجایی منتقل شدند. دو مصدوم در محل حادثه درمان شدند و یک رهگذر توسط ماشین شخصی به بیمارستان رجایی قزوین منتقل شدند.


 آخرین وضعیت مصدومین انفجار انبار دخانیات در قزوین

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

بخش های دیده نشده حافظیه + فیلم