پتو بافتنی را می توان یکی از بافتنی های محبوب و دوست داشتنی دانست که کاربرد های زیادی دارد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پتو بافتنی نوزاد را می توان پرکاربردترین مدل پتو بافتنی دانست که دارای تنوع بالایی در طرح و مدل می باشد که ما قصد داریم در این مطلب از مجله هنر در خانه به معرفی برخی از مدل های جدید و بسیار زیبای آن بپردازیم. پس تا پایان همراه ما بوده و از این مدل پتوها دیدن نمایید.

مدل پتو بافتنی نوزاد جدید و شیک با طرح های دخترانه و پسرانه

پتو بافتنی را می توان یکی از اجزا اصلی سیسمونی نوزاد دانست. همانگونه که می دانید بافتنی های بچه گانه و نوزادی تنوع طرح بالایی دارند و از زیبایی خاصی برخوردارند که یکی از آنها پتو می باشد. قبل به معرفی انواع مدل پاپوش نوزاد، مدل کلاه و شال گردن برای نوزاد، مدل لباس های بافتنی و… پرداختیم که هر یک کاربرد مجزایی دارند. حال قصد داریم شما دوستان هنرمند و باسلیقه را با انواع مدل پتو بافتنی نوزاد زیبا و شیک آشنا نماییم.برخی از این پتو ها به صورت فانتزی و عروسکی بافته شده اند و برخی نیز طرح و مدل ساده تری دارند که هر یک می توانند انتخاب مناسب و ایده آلی برای افراد با سلایق مختلف باشند.

پتو بافتنی فانتزی برای نوزاد

مدل جدید پتو نوزادی

پتو بافتنی برای سیسمونی

مدل پتو بافتنی کودک

پتو بافتنی برای نوزاد دختر

پتو بافتنی مدل ماهی

پتو بافتنی برای کودک دختر

بافت پتو به شکل گل برای نوزاد

مدل قنداق بافتنی جدید و شیک

بافت پتو نوزادی پسرانه

این مدل پتو ها اغلب با میل و به شکل رومیزی قلاب بافی تهیه می شوند و از جمله محبوب ترین مدل های بافتنی می باشند. توجه داشته باشید که نوزاد در بیشتر ماه های سال به پتو نیازمند است و چه بهتر که این پتو هنر دست خود شما باشد. پس بهتر است اقدام به تهیه این مدل پتوهای شیک نمایید.

مدل پتو بافتنی برای نوزاد

پتو قلاب بافی نوزاد

مدل پتوی بافتنی نوزاد

پتو بافتنی برای نوزاد پسر

مدل پتو بافتنی برای سیسمونی

بافت پتو نوزاد با میل

پتو نوزادی بافتنی

پتو بافتنی جدید و شیک نوزاد

حال که با انواع مدل پتو بافتنی نوزاد آشنا شدید، می توانید به راحتی اقدام به خرید و یا بافت پتو نمایید و بهترین انتخاب را برای سیسمونی داشته باشید. البته شما عزیزان می توانید قبل از هر اقدامی به بخش مدل بافتنی مجله هنر در خانه مراجعه کنید و بعد از آشنایی با مدل های متنوع و جدید انواع بافتنی، اقدام به خرید یا بافت نمایید.