تعبیر خواب واژن: 15 تعبیر دیدن آلت تناسلی زنان در خواب


... نوشته تعبیر خواب واژن: 15 تعبیر دیدن آلت تناسلی زنان در خواب اولین بار در مجله کسب و کار بازده پدیدار شد.

خواب دیدن در مورد واژن اغلب با تصویر فرد از خود، پذیرندگی یا موافقت او با ایده‌های مختلف ارتباط داشته باشد. این خواب همچنین میل جنسی شما و نگرانی‌های‌تان را در رابطه با میل جنسی و همچنین زنانگی را نشان می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره تعبیر خواب واژن و آلت تناسلی زنان نکات جالبی بخوانید.

تعبیر خواب واژن

۱. دیدن واژن خودتان در خواب

دیدن واژن خودتان در خواب معمولا نشانه‌ای است از این‌که نسبت به آن‌چه هستید رضایت خاطر و آرامش دارید و در زمینه‌ی رابطه‌ی جنسی هم دچار مشکل نیستید. شما مسئولیت لذت و تمایلات و خواسته‌های جنسی خودتان را بر عهده گرفته‌اید. این رویا همچنین می‌تواند غریزه‌ی مادری شما را نشان دهد. به طریقی، دیدن واژن در خواب ماهیت شما را برای پرورش فرزند نشان می‌دهد. به این ترتیب، اگر فرزندی ندارید، ممکن است حالا برای بزرگ‌تر کردن خانواده‌تان آمادگی لازم را کسب کرده باشید. شاید این روزها مدام درباره‌ی باردار شدن فکر کرده‌اید و حتی با شریک زندگی‌تان در مورد آن صحبت کرده‌اید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب شتر: ۴۵ تعبیر و معنی مختلف دیدن شتر در خواب

۲. خارج شدن خون از واژن

اگر در خواب ببینید که خون از واژن خارج می‌شود، به ویژه اگر واژن خود شما باشد، این خواب مسائل عمیقی مربوط به رابطه‌ی جنسی و صمیمیت را نشان می‌دهد. شاید بخشی از وجودتان از جریانات منفی و شرایطی که در رابطه با داشتن رابطه‌ی جنسی وجود دارد دچار هراس شده‌است، به ویژه اگر تجربه‌ی محدودی در این زمینه داشته باشید. یا ممکن است تجربیات گذشته‌ای که در مورد رابطه‌ی جنسی دارید به نوعی به شما آسیب وارد کرده باشند. ممکن است خاطرات‌تان را سرکوب کرده باشید، اما احساس درد و احساسات منفی هنوز در ذهن‌تان وجود دارد و سبب می‌شود که از رابطه‌ی جنسی لذت نبرید.

۳. دیدن خواب واژن توسط یک مرد

برای مردان، دیدن واژن در خواب، میل آن‌ها را برای ساختن یک خانواده برای خودشان نشان می‌دهد. شاید به دنبال این هستید که ازدواج کنید و خانواده تشکیل بدهید. معنای دیگر این خواب می‌تواند عدم رضایت شما از زندگی فعلی‌تان و تمایلی که برای تغییر شریک زندگی‌تان دارید باشد. با این حال، این‌که در خواب ببینید که واژن خونریزی می‌کند، می‌تواند نشانه‌ای باشد از هراسی که در وجودتان برای داشتن رابطه‌ی جنسی دارید. ممکن است که تجارب جنسی منفی داشته باشید و این امر اثر بدی روی تمایل‌تان برای رابطه گذاشته باشد.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب حنا: ۱۳ تعبیر دیدن حنا و حنا بستن در خواب

۴. تعبیر خواب واژن به طور کلی

واژن به طور کلی و به عنوان یک نماد رویا، پذیرا بودن شما را نسبت به آدم‌های دیگر و تجربیات واقعی نشان می‌دهد. این رویا همچنین می‌تواند حساسیت بیش از حد شما را نسبت به انتقاد یا برخوردهای منفی با دیگران نشان دهد. شاید حرف‌های دیگران را معمولا به خودتان می‌گیرید و همین سبب می‌شود که نتوانید به درستی در زندگی پیشرفت کنید. در عوض، مردانی که خواب واژن می‌بینند بیش‌تر با جنبه‌های زنانه‌ی شخصیت خود در ارتباط هستند. شاید دارید یاد می‌گیرید که بیش‌تر به خانواده‌تان رسیدگی کنید یا بیش از قبل اهل خانه و خانواده شوید.

۵. شکل عجیب و غریب واژن در خواب

دیدن واژنی که شکل عجیب و غریبی دارد تغییراتی را در روابط عاشقانه‌ی شما نشان می‌دهد. ممکن است با شخص دیگری وارد رابطه شوید که سازگاری بیش‌تری با او دارید. شاید کسی که در حال حاضر با او رابطه دارید قادر نیست نیازهای روحی شما را برآورده کند و شما به دنبال ارضاء این نیازها در جای دیگری هستید. اگر ازدواج کرده‌اید، دیدن این خواب نشانه‌ی خوبی برای ازدواج شما نیست. ممکن است تسلیم وسوسه شوید و در نهایت به همسرتان خیانت کنید به این دلیل که یا زندگی جنسی درستی نداشته‌اید یا به لحاظ جنسی اصلا ارضاء نمی‌شوید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب برنج: ۳۵ معنی و تعبیر دیدن برنج و پلو در خواب

۶. نور روشن از واژن

تصویر واژن در یک رویا، به ویژه زمانی که واژن خود شماست، اغلب با رابطه‌ی جنسی و صمیمیت مرتبط است. اغلب، این رویا مسائل مربوط به صمیمیت یا نگرانی‌های جنسی را نشان می‌دهد. نوری که به نظر می‌رسد از داخل واژن شما است، می‌تواند به این معنی باشد که شما نگران شایعاتی هستید که در مورد شما پخش می‌شود، و داستان‌هایی که احتمالا مربوط به روابط عاشقانه یا ماجراجویی‌های جنسی شما است. این رویا هیچ اشاره‌ای به چگونگی مقابله با این وضعیت ندارد، هرچند شاید عاقلانه باشد که قبل از آن‌که بر اساس احساسات‌تان عمل کنید، اوضاع را بررسی کنید و ببینید که آیا تهدیدی برای موقعیت اجتماعی شما یا روابط بین فردی‌تان وجود دارد یا خیر.

۷. سطل پر از واژن

واژن به طور کلی به یک دیدگاه روشن‌فکر و پذیرا بودن نسبت به تجربیات جدید اشاره دارد. بنابراین، دیدن یک سطل پر از آن به این معنی است که شما قصد دارید ایده‌های خوب زیادی را در نظر بگیرید و فرصتی برای تجربه‌های جدید کسب کنید. اگر چه، این رویا همچنین می‌تواند حساسیت بیش از حد را نشان بدهد. شما هدف انتقادات تندی خواهید بود و به جای این‌که آن‌ها را به عنوان یک نظر سازنده در نظر بگیرید، به طور کلی برداشتی منفی خواهید داشت. اگر می‌خواهید خودتان را بسازید و در روابط اجتماعی بهتر شوید، باید سخت‌تر شوید.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب سگ بزرگ: ۱۰ تعبیر دیدن سگ بزرگ در خواب

۸. دیدن ملخ درون واژن

ملخ به طور کلی به نفوذ ایده‌های یک فرد در شما اشاره دارد. بنابراین، پیدا کردن یک ملخ در واژن به این معنی است که کم کم تسلیم این فرد خواهید شد. پس از تلاش مکرر برای رسیدن به توافق با آن‌ها، سیستم دفاعی شما ضعیف و ضعیف‌تر می‌شود. اگر این فرد بیش‌تر اصرار کند، ممکن است حتی کاملا متقاعد شوید که در وهله‌ی اول علائق مشابهی با او دارید. به نظرات و اصول خود توجه داشته باشید، زیرا به زودی و به شدت به چالش کشیده خواهند شد.

۹. بیرون آمدن یک نوزاد کوچک از واژن

این‌که در خواب ببینید کودکی به راحتی و سریع از واژن خارج می‌شود، به این معنی است که باید برخی از وظایف و مسئولیت‌های خود را به دیگران منتقل کنید. به زودی مقدار زیادی کار یا وظایف به شما محول می‌شود و شما نمی‌توانید همه‌ی آن‌ها را اداره کنید. اگر خودتان را مجبور به انجام همه‌ی کارها کنید، نتیجه رضایت‌بخش نخواهد بود. کودک، خود یک پروژه یا سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهد و پارچه‌های گرم به اعضای تیم اشاره دارد که برای رسیدن به نتایج مطلوب باید تلاش و خلاقیت بیش‌تری به خرج بدهند.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب پرواز کردن: ۳۰ تعبیر و تفسیر دیدن پرواز کردن در خواب

۱۰. خروج یک حشره از واژن

دیدن حشره در رویا اغلب به افکار منفی و بدبینانه اشاره دارد. بنابراین، دیدن حشره‌ای که از واژن بیرون می‌آید، می‌تواند نشان‌دهنده‌ی این افکار اضطراب‌آور باشد. احتمالا شما به جای این‌که اجازه دهید این افکار از شما دور شوند و از بین بروند، آن‌ها را در درون‌تان نگه داشته‌اید. علاوه بر این، نیش زدن حشره در خواب به معنای از دست دادن چیزی بسیار مهم در واقعیت است. شاید این ناخوشی وجودی‌تان روی رفتاری که با دیگران دارید تاثیر منفی بگذارد. به عنوان مثال، ممکن است کارایی شما در محل کار نسبت به گذشته تغییر کرده باشد، یا شاید به اعضای خانواده‌تان آن عشق و احترامی را که شایستگی‌اش را دارند نشان ندهید. این رویا ممکن است هشداری باشد مبنی بر این‌که مراقب باشید حال و هوای بد درونی‌تان روی رابطه‌تان با دیگران تاثیر نگذارد.

۱۱.دیدن واژن توسط یک زن

دیدن واژن در خواب توسط یک زن نشان‌دهنده‌ی میزان پذیرنده بودن اندام‌های حسی او است. دیدن خواب واژن توسط یک مرد، نشان‌دهنده‌ی نیاز او به مردانگی و نفوذ است.

مطلب مرتبط: تعبیر خواب غذا خوردن: ۷ تعبیر خوردن غذا و میوه در خواب

۱۲.دیدن واژن توسط خودتان

دیدن خواب واژن خودتان در خواب نشان می‌دهند که شما با زنانگی و حس جنسی خودتان راحت نیستید.

۱۳. تعبیر خواب واژن بزرگ

دیدن یک واژن بزرگ در خواب، شرایط آسان و تکراری را نشان می‌دهد. از سوی دیگر دیدن واژن کوچک در خواب موقعیت‌های دشوار و نادر را نشان می‌دهد.

۱۴. تعبیر خواب واژن زیبا

دیدن یک واژن زیبا در خواب به این معنی است که چیزی در زندگی شما در حال حاضر مورد نیاز است. از سوی دیگر دیدن یک واژن زشت نشان می‌دهد که شما چیزی دارید که برای دیگران غیر مطلوب است.

۱۵. تعبیر خواب واژن کودک

دیدن واژن کودک ممکن است چیزی یا کسی را نشان دهد که برای شما غیرممکن یا نابالغ است.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده -سارا فیضی

منبع: dreamlookup و dreamdictionarynow

تعبیر خواب واژن: ۱۵ تعبیر دیدن آلت تناسلی زنان در خواب

نوشته های مرتبط


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه تعبیرخواب

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
چگونگی پرداخت وام بدون ضامن/ رتبه اعتباری B، A و C چه کسانی هستند