21 مدل تپه لباس بلوچی جدید و شیک


21 مدل تپه لباس بلوچی جدید و شیک

مدل تپه لباس بلوچی دارای طرح‌های ریز‌ یا طرح و نقش و نگار‌های درشت است. این مدل لباس‌ها متنوع و زیبا بوده و با هنر دست زنان بلوچ سوزن‌دوزی می‌شوند.

ستاره | سرویس مد و پوشاک - تپه‌ها یا همان مهر‌هایی که برای چاپ نقوش بلوچی بر روی پارچه‌ها استفاده می‌شوند بسیار متنوع هستند. نقوش این مدل لباس‌ها از زندگی ساده مردمان بلوچ و محیط زندگی آن‌ها الهام گرفته می‌شوند. زنان بلوچ با حفظ اصالت خود در شب عروسی هم از لباس عروس بلوچی استفاده می‌کنند. به‌طور کلی لباس محلی زنان بلوچی دارای تزئینات ویژه‌ای هستند و چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. در این مقاله مدل‌های زیبا و متنوعی از لباس بلوچی برای شما گردآوری شده‌است.


جدیدترین مدل های تپه لباس بلوچی

زنان بلوچی برای قرینه بودن نقوش لباس‌های دست‌دوز خود از این تپه‌ها یا مهر‌ها استفاده می‌کنند. در ادامه طرح‌های مختلف و زیبای لباس‌های بلوچی را ببینید.


بیشتر ببینید: لباس بلوچی مردانه در طرح های سنتی و مدرن

جمع بندی

مدل تپه لباس‌های بلوچی متنوع بوده و نقوش آن توسط هنر‌های زری‌دوزی، بلوچی‌دوزی، آئینه‌دوزی و... تزئین می‌شوند. اگر شما به این لباس‌های فاخر و زیبا علاقه‌مند هستید می‌توانید از مقاله «۲۰ مدل لباس بلوچی زنانه شیک و جدید برای مهمانی و عروسی‌ها» نیز در ستاره دیدن کنید. به منظور انطباق نظرات و ایده‌های خود با مطالب سایت ستاره می‌توانید در بخش ارسال نظر با ما در ارتباط باشید.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مد،لباس و پوشاک


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ست لباس مادر و دختر رنگ سال 1401