مدل مانتو چریکی با 20 استایل جذاب زنانه و دخترانه


مانتوی چریکی از انواع مانتوها با طرح منحصر به فرد می باشد که در بین دختران و خانم هایی که تمایل دارند ظاهر و تیپی اسپرت داشته باشند پرطرفدار و محبوب می باشد. مدل مانتو چریکی زنانه و دخترانه برای دوخت انواع مدل مانتوی اسپرت از پارچه های...

مانتوی چریکی از انواع مانتوها با طرح منحصر به فرد می باشد که در بین دختران و خانم هایی که تمایل دارند ظاهر و تیپی اسپرت داشته باشند پرطرفدار و محبوب می باشد.

مدل مانتو چریکی زنانه و دخترانه

برای دوخت انواع مدل مانتوی اسپرت از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. در ادامه تصاویری از انواع طرح های مانتوی چریکی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد پسندتان قرار بگیرند.

طرح های مانتوی چریکی

مانتوی چریکی به مانتوی ارتشی نیز معروف می باشد و شما می توانید از این طرح مانتوها در فصول مختلف سال استفاده نمایید.

مانتوهای چریکی به صورت طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید تیپی خاص و اسپرت در مکان های مختلف داشته باشید بهتر است این مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید همچنین این مانتوها به صورت رنگ های روشن و تیره موجود می باشند.

اگر شما قد بلند هستید یا قدی متناسب دارید می توانید انواع مدل مانتوی ارتشی با طرح کوتاه و بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید همچنین مانتوی ارتشی کوتاه برای خانم ها با فرم اندام و اندازه قد مختلف انتخابی مناسب به شمار می روند.

ست کردن مانتوی ارتشی با کیف و کفش و شلوار و روسری یا شال مناسب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر شما بتوانید این طرح مانتوها را با اکسسوری و سایر لباس هایتان ست نمایید ظاهر و استایلی متفاوت تر خواهید داشت.

مانتو بلند ارتشی زنانه

مانتوی کوتاه چریکی

مانتوی دخترانه اسپرت طرح دار

مانتوی بلند ارتشی دخترانه

طرح مانتوی بلند ارتشی

مانتوی کوتاه و زیبا ارتشی

مدل های مانتوی ارتشی به صورت جلو باز و دکمه دار و جلو بسته دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید با پوشیدن مانتو احساس راحتی بیشتری داشته باشید می توانید طرح های جلو باز این مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
انواع مدل مانتوی ارتشی جلو بسته و دکمه دار نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و این مدل مانتوها برای پوشیدن در مکان های مختلف مناسب می باشند.

مانتوی کوتاه اسپرت

ست مانتوی اسپرت دخترانه

مانتوی شیک و اسپرت دخترانه ارتشی

مانتوی کوتاه ارتشی دخترانه

مدل مانتو اسپرت و شیک مخصوص دختران شیک پوش

مانتوی بلند ارتشی زنانه

مانتوی زنانه شیک و خاص چریکی

مانتوی دخترانه ارتشی خاص

طرح مانتوی اسپرت ارتشی

مانتوی کوتاه زنانه اسپرت

مانتوی کوتاه دخترانه طرح دار

مانتوی شیک و زیبا ارتشی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتو چریکی آشنا شدید امیدواریم بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی با تن پوش مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

منبع : آرگا

بيشترين بازديد امروز در گروه مد،لباس و پوشاک


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location