تعبیر خواب لیوان | دیدن لیوان در خواب چه تعابیری دارد؟


تعبیر خواب لیوان و لیوان شکسته  در اینبخش تعبیر خواب لیوان را مرور می‌کنیم. دیدن لیوان در خواب از دید معبران اسلامی بـه اتفاقات خوب و از دید معبران غربی بـه مشکلات خانوادگی تعبیر شده اسـت، روانشناسان اعتقاد دارند کـه لیوان در خواب بـه معنی قضاوت های اشتباه بیننده خواب می‌باشد. البته بسته بـه موقعیت و شرایط تعبیر خواب شـما ممکن اسـت تغییر کنند. در...

تعبیر خواب لیوان و لیوان شکسته

در اینبخش تعبیر خواب لیوان را مرور می‌کنیم. دیدن لیوان در خواب از دید معبران اسلامی بـه اتفاقات خوب و از دید معبران غربی بـه مشکلات خانوادگی تعبیر شده اسـت، روانشناسان اعتقاد دارند کـه لیوان در خواب بـه معنی قضاوت های اشتباه بیننده خواب می‌باشد. البته بسته بـه موقعیت و شرایط تعبیر خواب شـما ممکن اسـت تغییر کنند. در ادامه این مطلب با تمام تعابیر مربوط بـه خواب لیوان آشنا خواهیم شد.

تعبیر خواب لیوان چیست؟

منوچهر مطیعی تهرانی: لیوان دوست و مصاحب شماست و کسی اسـت کـه با او مشورت می کنید و از او کمک می خواهید ودر شرایط سخت نیاز شـما را بر طرف می کند. اگر در خواب ببینید لیوانی کوچک و فلزی داریدتنگ روزی می شوید ودر معاش شـما مضیفه می افتد و چنانچه در خواب ببینید لیوانی بزرگ و خوش رنگ دارید معاش شـما تامین می شود.

رنگ لیوان هر چـه صاف تر و شفاف تر باشد بهتر اسـت. لیوان بلور روشن و صاف کامروائی و خوشبختی اسـت بـه خصوص اگر مرد جوانی در خواب ببیند لیوانی از بلور صاف و روشن و تراش دار در دست دارد با زنی دلخواه ازدواج می کند. زنی کـه مصاحب او خواهد بودو نیازهایش را جواب خواهد گفت.

همین تعبیر هست برای دختران جوان و دم بخت بـه خصوص اگر ازآن لیوان آبی صاف و روشن و خوش گوار بنوشند بسیار خوب اسـت. اگر در خواب ببینید کـه لیوان خودرا زدید و شکستید دوست و مصاحب خوبی را از دست می دهید یا چنانچه همسرتان صدیق و صمیمی اسـت بین شـما اختلاف می افتد. توجه داشته باشید کـه مصاحبت و صمیمیت در دیدن لیوان مستقر اسـت.

خالد محد العنبری

لیوان در خواب، نشانه زن یا خدمتکار اسـت و لیوان پر بـه زن حامله تعبیر می‌شود.

تعبیر خواب لیوان «کتاب سرزمین رویاها»

خواب لیوان : شانس

یک زن فروش: خوشبختی استثنائی

یک لیوان آب مینوشید: ازدواج میکنید

دریک لیوان نوشابه می‌نوشید: یک خطر

لیوان خالی را می شکنید: علامت مرگ یک زن

آب یک لیوان را می ریزید: مرگ یک بچه

یک لیوان شراب را می ریزید: خبر هـای خوش

یک لیوان آب می‌نوشید: سلامتی فرزندان

یک لیوان کثیف: خبر هـای خوش

یک لیوان هدیه: تولد یک نوزاد

آب یک لیوان روی لباستان می ریزد: مرگ یکی از آشنایان شـما

تعبیر خواب شکستن لیوان

علامه طباطبایی میگوید: همیشه شکستن لیوان‌های آب خوری و از جنس شیشه نشانه‌ی روشنی ایمن شدن در مقابل خطرات نجات یافتن در لحظه‌های سخت زندگی رها شدن از چنگ دشمنان و حتی نجات یک شهر یا دیار از دست ظالمین و ستمکاران اسـت

خالد اصفهانی می گوید:

شکسته شدن لیوان بلوری بـه نشانه‌ی این اسـت کـه شـما دراین روز‌ها سخت مشغول خودنمایی و یا فخر فورشی هستید بیشتر اوقات دلالت بر پز دادن و یا چشم روی هم چشمی اسـت کـه سرانجام آن پشیمانی اسـت اگر دیدی لیوان بلور را در دست دیگران شکسته دیدی نشانه‌ی این باشد کـه بـه تیپ رفتار و یا زندگی اطرافیان نزدیکت حسادت می کنی.

تعبیر خواب پاک کردن لیوان

معبرین غربی گویند: پاک کردن لیوان در خواب بـه این معناست کـه شـما از نتیجه کار راضی نیستید. اینروزها روی پروژه‌ای سخت مشغول کار هستید ولی نتیجه دلخواهتان بدست نمی آید. بسیار مایوس و مایوس شده‌ و توان ادامه کار را ندارید. نگران نباشید بزودی همه ی مشکلات رفع شده و با قدرت بـه کارتان ادامه خواهید داد.

تعبیر خواب هدیه دادن لیوان

معبرین غربی گویند: بخشیدن لیوان در خواب بـه این معناست کـه اگر لطفی در حق دیگران انجام می دهید نیازی نیست با صدای بلند برای همه ی تعریف کنید.

تعبیر خواب لیوان پلاستیکی

معبرین غربی گویند: دیدن لیوان پلاستیکی در خواب سمبل گذراندن لحظات خوش با کسی اسـت کـه دوستش دارید. شاید دراین زمان یکی از دوستانتان شـما رابه جشن تولد یا عروسی دعوت کند. شـما از این دعوت بسیار استقبال خواهید کرد چرا کـه نیاز بـه اینچنین جشنی در خود می دیدید.

تعبیر خواب لیوان کاغذی

معبرین غربی گویند: دیدن لیوان کاغذی در خواب نشان دهنده برخورد با فردی جذاب اسـت. این فرد بـه همراه تیمش آن چنان شـما را مجذوب می کنند کـه ممکن اسـت بـه تیم‌شان پیوسته ودر آن مجموعه مشغول بکار شوید. قطعا دراین برخورد دوستانی عالی پیدا خواهید کرد.

تعبیر خواب لیوان شیشه ای

معبرین غربی گویند: لیوان شیشه ای در خواب سمبل هشدار اشتباهی اسـت کـه در رابطه با عزیزانتان مرتکب شده‌اید. شـما با تصور این کـه شریک زندگی‌تان بشما خیانت کرده، رابطه‌تان را قطع کرده اید در صورتیکه بـه او فرصت دفاع از خود نداده‌اید. مانند یک کودک لجباز عمل نکرده و برای گفت و گو پا پیش گذارید.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه تعبیرخواب


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
تعبیر خواب زن عریان و لخت بودن