جشنواره رسانه «ایران قوی» در همدان آغاز شد


جشنواره رسانه «ایران قوی» در همدان آغاز شد

همدان- ایرنا- مسئول بسیج رسانه استان همدان از آغاز جشنواره رسانه «ایران قوی» با موضوع هر رای یک حماسه ویژه مردم و اهالی رسانه همدان همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در همدان خبر داد.

«ناصر قوامی مشفق» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جشنواره رسانه ایران قوی با موضوع "هر رای یک حماسه" تا ۲۸ خرداد توسط سازمان بسیح رسانه استان همدان ویژه اهالی رسانه و مردم همدان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سازمان بسیج رسانه استان همدان به منظور شور و نشاط اجتماعی و تحقق مشارکت حداکثری با تمرکز بر انتخاب آگاهانه و اصلح این جشنواره را برگزار می‌کند عنوان کرد: اهالی رسانه و دیگر علاقمندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های خبر، مصاحبه، مقاله، یادداشت، گزارش خانگی، فضاسازی اجتماعی، تیتر، عکاسی و موشن‌گرافی در سایت سازمان بسیج رسانه استان همدان بارگذاری کنند.

مسئول بسیج رسانه استان همدان با بیان اینکه دشمنان نظام در هر برهه‌ای به دنبال تضعیف مردم سالاری دینی در ایران هستند خاطرنشان کرد: آنها این نوع مردم‌سالاری دینی را رقیب جدی خود می‌دانند بنابراین باید در انتخابات ۱۴۰۰ هم که یک رزمایش فرهنگی، سیاسی و اجتماعی بزرگی در تاریخ نظام سیاسی کشور بوده، مانند انتخابات گذشته آن را پویاتر و قوی‌تر رقم بزنیم.

قوامی‌ مشفق با اشاره به فواید حضور حماسی مردم در تعیین سرنوشت کشور، بالا بردن ضریب امنیتی و قدرت بازدارندگی در برابر توطئه‌های دشمنان را یکی از اثرات آن برشمرد و اعلام کرد: مشارکت حداکثری در تعیین سرنوشت کشور نشان دهنده عظمت، اقتدار و بصیرت ملی است.

وی با اشاره به قضاوت‌های ناظران بین‌المللی در جریان انتخابات از مسیر حضور و پشتوانه مردمی گفت: میزان مشارکت بالا در هر انتخابات می‌تواند حلّال بسیاری از مشکلات کشور در بُعد بین‌المللی نیز باشد.

مسوول بسیج رسانه استان همدان، مشارکت در انتخابات را ایجاد فرصتی برای ورود تفکرات جدید به ساختار اجرایی کشور عنوان کرد و افزود: در این راستا طیف و جریان جدیدی با تفکرات متفاوت برای حل مشکلات کشور راهکارهای جدیدی با خود می‌آورند.

قوامی‌ مشفق با بیان اینکه هر چقدر میزان مشارکت بالا باشد جریان فکری که روی کار می‌آید با انگیزه و انسجام فکری بیشتری برای حل مشکلات کشور تلاش می‌کند خواستار توجه به این مهم شد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا در ۹۱۷ روستای استان همدان و ۲ تیره عشایری «جمور» و «ترکاشوند» برگزار می‌شود.

در این دوره از انتخابات ۲ هزار و ۹۶۶ نفر به عنوان اعضای شورای روستاها و ۱۷۴ نیز به عنوان عضو شورای شهر و در مجموع سه هزار و ۱۴۰ نفر به عنوان منتخبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان همدان برگزیده خواهند شد.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location