نتانیاهو: ایران به دلیل روی کار آمدن دولت سازشگر در اسرائیل جشن گرفته است


نتانیاهو: ایران به دلیل روی کار آمدن دولت سازشگر در اسرائیل جشن گرفته است

شفقنا- نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به پایان حیات سیاسی خود نزدیک شده و به زودی از قدرت کنار گذاشته خواهد شد، گفت که در ایران به دلیل روی کار آمدن دولتی ضعیف و سازشگر در اسرائیل، جشن گرفته‌اند. به گزارش ایلنا، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که...

نتانیاهو: ایران به دلیل روی کار آمدن دولت سازشگر در اسرائیل جشن گرفته استنتانیاهو: ایران به دلیل روی کار آمدن دولت سازشگر در اسرائیل جشن گرفته است

شفقنا- نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به پایان حیات سیاسی خود نزدیک شده و به زودی از قدرت کنار گذاشته خواهد شد، گفت که در ایران به دلیل روی کار آمدن دولتی ضعیف و سازشگر در اسرائیل، جشن گرفته‌اند.

به گزارش ایلنا، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به پایان حیات سیاسی خود نزدیک شده و به زودی از قدرت کنار گذاشته خواهد شد، گفت که در ایران به دلیل روی کار آمدن دولتی ضعیف و سازشگر در اسرائیل که مانند دولت من توانایی ایستادگی در برابر آمریکا را ندارد، جشن گرفته‌اند.

وی با حمله به ائتلاف «نفتالی بنت» رهبر حزب «یمینا» و «یائیر لاپید» رهبر حزب «یش عتید» گفت که دولت ائتلافی آنها بر اساس «اتحادی خائنانه» شکل گرفته است.

نتانیاهو افزود که دوران این دولت بسیار کوتاه خواهد بود و وی به سرعت به عرصه قدرت بازخواهد گشت.

نخست‌وزیر رژیم صیونیستی همچنین گفت که دولت آمریکا از وی خواسته بود که اختلافات بر سر ایران و بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را «پشت درهای بسته» مطرح کرده و از علنی کردن آن خودداری کند، اما او به آن‌ها پاسخ داده است که هرگز این کار را نخواهد کرد و مخالفت وی همچنان آشکار خواهد بود.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location