خبر کوتاه / اعتراض حجت الاسلام والمسلمین ضیاء مرتضوی به نوع رفتار با آقای «بکتاش آبتین»


خبر کوتاه / اعتراض حجت الاسلام والمسلمین ضیاء مرتضوی به نوع رفتار با  آقای «بکتاش آبتین»

شفقنا – در پی انتشار  تصویری از آقای «بکتاش آبتین» با لباس زندان، که پای او با زنجیر به تخت بیمارستان بسته شده است، حجت الاسلام و المسلمین ضیاء مرتضوی استاد درس خارج حوزه ی علمیه قم در یادداشتی به این اقدام اعتراض کرد. به گزارش شفقنا، این...

خبر کوتاه / اعتراض حجت الاسلام والمسلمین ضیاء مرتضوی به نوع رفتار با  آقای «بکتاش آبتین»خبر کوتاه / اعتراض حجت الاسلام والمسلمین ضیاء مرتضوی به نوع رفتار با  آقای «بکتاش آبتین»

شفقنا – در پی انتشار تصویری از آقای «بکتاش آبتین» با لباس زندان، که پای او با زنجیر به تخت بیمارستان بسته شده است، حجت الاسلام و المسلمین ضیاء مرتضوی استاد درس خارج حوزه ی علمیه قم در یادداشتی به این اقدام اعتراض کرد.

به گزارش شفقنا، این استاد حوزه ی علمیه قم در یادداشت خود که روز عید قربان منتشر شده، با طرح انتقاد خود و پرسش هایی آن را متناسب با ارزش های اخلاقی و اسلامی ندانسته و آورده است: این بنده ناچیز با آقای آبتین هیچ آشنایی ندارد و هیچ قضاوتی درباره نوع اتهام یا جرم منتسب به او ندارد و برای نخستین بار است که با نام او آشنا می‌شود و قاعدتاً از نظر فکری و چه بسا اعتقادی با وی تمایز دارد و پیداست پرسش یادشده امری فراتر از شخص وی یا دلیل محکومیت وی است.

انتهای پیام

fa.shafaqna.com

شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرامتبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location