خوشحالی ستاره رئال از بازگشت به برنابئو


خوشحالی ستاره رئال از بازگشت به برنابئو

گلر بلژیکی رئال از بازگشت به برنابئو و بازی مقابل هواداران بسیار خوشحال بود. نوشته خوشحالی ستاره رئال از بازگشت به برنابئو اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

خوشحالی ستاره رئال از بازگشت به برنابئو

کورتوا: دلم برای برنابئو تنگ شده بود
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۵۲

گلر بلژیکی رئال از بازگشت به برنابئو و بازی مقابل هواداران بسیار خوشحال بود.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

رئال شنبه شب پس از ۵۶۰ روز به برنابئو بازگشت و در یک دیدار مهیج و با حضور ۲۵ هزار هوادار، توانست ۵-۲ بر سلتا پیروز شود. با این برد پرگل رئال توانست به صدر لالیگا برسد. برگشت به برنابئو برای کورتوا اما چندان خوش یمن نبود و او نتوانست کلین شیت کند ولی گلر بلژیکی خوشحال است که پس از مدت ها در برنابئو به میدان رفتند.

کورتوا در این رابطه گفت:

« نتیجه ۵-۲ عالی بود ولی مهمتر، حضور ۲۵ هزار هواداری بود که از دقیقه یک حمایت و تشویق کردند. این حمایت در روزهای خوب و بد برای ما بازیکنان بسیار ارزشمند است. اینگونه است که یک ورزشگاه تبدیل به خانه می شود. واقعا هیجان انگیز بود و دلم برای بازی مقابل هواداران تنگ شده بود.»

کورتوا ادامه داد:

« تمام فصل گذشته در ورزشگاه دی استفانو بازی کردیم که در قیاس با برنابئو کوچک است. هرچند بازسازی برنابئو کامل نشده ولی می توان حدس زد که پس از بازسازی کامل، چه ورزشگاه فوق العاده ای خواهد شد و همه را تحت تاثیر قرار می دهد. این خانه ماست و هر تیمی واردش می شود، حس خواهد کرد که کار دشواری پیش رو دارد.»
بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال خارجی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location