بیش از 466 هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان تهران انجام شد


بیش از 466 هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان تهران انجام شد

تهران-ایرنا-معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اعلام کرد: در نیمه نخست سال جاری 466 هزار و 111مورد بازرسی از واحدهای صنفی شامل واحدهایی چون مواد غذایی، پروتئینی، لوازم خانگی، لاستیک خودرو، پوشاک درسطح استان تهران...

سعید محمدی پور روز چهارشنبه به ایرنا گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری، تعداد ۴۶۶ هزار و ۱۱۱ مورد بازرسی در سطح استان تهران انجام شده که منجر به تشکیل ۴۰ هزار و ۲۸ پرونده به ارزش بیش از ۱۲هزار میلیاردریال شده است.

محمدی پور با بیان اینکه این تعداد بازرسی درمقایسه بامدت مشابه سال قبل ۳۱درصد رشد را نشان می دهد، افزود: از نظرتعداد پروندها نیز ۲۱ درصد افزایش را در این مدت شاهد هستیم.

وی درخصوص کشف کالای قاچاق اظهار داشت: در این مدت، تعداد ۳۵ هزار و ۹۰۴ بازرسی با تشکیل ۲۷۴ پرونده به ارزش ریالی بیش از هفت هزار میلیارد ریال تشکیل شده است که از نظر تعداد بازرسی ۹درصد افزایش نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران خاطر نشان کرد: در مدت مذکور، تعداد ۲۲ هزار و ۱۰۷ مورد شکایت از طریق تلفن یا به صورت حضوری درسازمان صمت استان تهران موردبررسی قرار گرفته است.

وی به انجام ۲۹ هزار و ۸۹۷ گشت مشترک در ۶ ماه نخست سال جاری با مشارکت دستگاههای هم خانواده در بازرسی ها اشاره کرد و گفت: پنج هزار و ۱۷۶ پرونده تخلف به ارزش ریالی بیش از ۲هزار میلیارد ریال تنظیم شده و به مراجع مربوطه ارجاع شده است.روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اختصاصی/ می‌توان دز دوم، واکسن متفاوتی دریافت کرد؟