اتحاد مسلمانان خاری زهرآلود در چشم دشمنان است


اتحاد مسلمانان خاری زهرآلود در چشم دشمنان است

سنندج- ایرنا- امام جمعه سروآباد گفت: اتحاد و یکدلی مسلمانان همچون خاری زهرآلود در چشم دشمنان است و آنها تلاش می کنند این اتحاد را خدشه دار کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته سروآباد اظهار داشت: دشمنان به این نتیجه رسیده اند که با جنگ و نبرد روبه رو نمی توانند مسلمانان را شکست دهند از این رو آنها وحدت و اتحاد مسلمانان را نشانه گرفته اند و در تلاش هستند این سلاح مسلمانان را نابود کنند.

وی افزود: ترویج بی بند و باری از طریق شبکه های فضای مجازی، گسترش مواد مخدر و تشویق جوانان به مصرف آن، ترویج اسلام ستیزی و اسلام هراسی، تشویق جوانان به ازدواج نکردن و ترویج فساد و فحشا و منکرات از جمله نقشه های دشمنان برای ضربه زدن به اتحاد و یکدلی جامعه اسلامی است.

امام جمعه سروآباد تاکید کرد: مسلمانان باید با این نقشه های شوم دشمنان آشنا شده باشند و فریب توطئه آنها را نخورند و برای اینکه آنها به هدف خود نرسند همدل و همصدا باشند و اجازه ندهند که وحدت و اتحادی که در جوامع اسلامی برقرار است خدشه دار شود.

وی یادآور شد: مسلمانان باید وحدت و اتحادی که امروز در ایران اسلامی وجود دارد را سرلوحه خود قرار دهند و با الگو قرار دادن اتحاد و یکدلی ملت ایران اجازه ندهند که دشمنان در بین آنها نفوذ کند و آرمان ها و اعتقادات دینی آنها را خدشه دار کند.

ماموستا حسینی با اشاره به آیه قرآنی واعتصمو به حبل الله جمیعا ولاتفرقوا تاکید کرد: خداوند متعال در این آیه خطاب به مسلمانان می فرماید که به ریسمان الهی که همانا وحدت و یکدلی است چنگ بزنید و متفرق نشوید تا دشمنان به شما آسیبی نزنند.

کسب تقوای الهی، حضور در نماز جمعه و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر از دیگر موضوعاتی بود که امام جمعه سروآباد به آنها اشاره کرد.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیتی افزون بر ۵۲ هزار نفر در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
آثار ازدواج در زندگی انسان +اینفوگرافیک