پیج اینستاگرام سحر زکریا بعد از تمام داد و قال ها بسته شد !


پیج اینستاگرام سحر زکریا بعد از تمام داد و قال ها بسته شد !

سحر زکریا بعد از جنجالهای پی در پی حال و احوال روحی اش نامناسب اعلام شد و خانواده او صفحه او را از دسترس خارج کردند .

سحر زکریا بازیگر جنجالی این روزهای اینستاگرام است. سحر زکریا که بیشتر او را با بازی در سریال های مهران مدیری می شناسیم. این روزها دل پری از اهالی سینما دارد . سحر زکریا چندی پیش با پست های جنجالی حسابی بر سر زبان ها افتاده بود.

این روز ها دوباره با مصاحبه ای پراز حاشیه و جنجال وایرال شده است .

خانم پرستو صالحی ، خط فکریه شما که اصلا معلوم نیست ، یک زمانی تا ۱۴۰۰ میزدید بعد پاک کردید شدید اپوزوسیون، مردم حافظه شان کوتاه مدت است بنده یادم نرفته، بعدم میتونم بپرسم چند تا کار با مهران مدیری کردی؟ حالا در لایوی به زودی جواب چند نفر منجمله شما را خواهم داد، شما ۱۴۰۰رو پاک کردی ادای دیگری گرفتید نمیدانم با چند کلاس سواد!

وسئوالم اینست من دروغ می گویم گیتی معینی ، سعید پیر دوست . آقای سعید سهیلی کارگردان سینما و آقای پرستویی هم دروغ از ایشان گله کردند وبعد شما که سر مردم رو شیره مالیدید فالوور جمع کردید وشروع به تبلیغات گرفتیدو پولها رو جمع کردید وبه هوای سیاسی بودن از ایران رفتید که یک دروغ محض بود .

حالا با پولهای مردم در ترکیه خوش بگذرونید اصلا خط فکریه شما چرا باید برای ما مهم باشد شما تکلیفتان با خودتان روشن نبود میگویم پست ۱۴۰۰ تان را فراموش نمی کنم ، ومهران مدیری را با فردین مقایسه نکنید ، فردین کجا واین آقا کجا؟ باز میگویم چند کار با ایشان کردی؟ پس خودتان میخواهید که سکوتم را بشکنم باشد خاطره خوشتان از آقای مدیری را در لایوم...

خط فکری خانم پرستو صالحی بامن فرق میکنه، خانم صالحی حالا دیگه میگم برای مردم چون حرمتت رو نگه داشتم ، ولی الان بهت میگم یادته برام عید پیغام دادی چرا منو بلاک کردی ، ؟ یادته جوابتو چی دادم حالا در لایوم جواب حرفهات رو خواهم داد ، چرا از ایران رفتی نطقت باز شد؟ تو با آقای مدیری چند تا کار کردی؟

نکنه باز مثل جریان تا ۱۴۰۰ که در پیجت گذاشتی بعد پاکش کردی واپوزوسیون شدی وشروع کردی گرفتن فالوور ، و جمع کردن تبلیغات و پول جمع کردن ، و بعد از این مملکت رفتن و قصه درست کردن ، خانم چرا نمیزارید سکوت کنم؟ شماها که همراه نیستید ومیدونید تو سینما چه خبره چون خودتون هم شریک همانها بودید وجرات حرف زدن ندارید به موقع لایوی میگذارم وجواب چند نفر رو میدم شما فعلا در ترکیه با پول مرد خوش بگذرون .

ضمن عرض سلام و ادب خدمت آن دسته دوستان و طرفداران عزیزی که به طرق مختلف اظهار نگرانی کرده و جویای حال خواهرم شدند ، به اطلاع میرسانم با عنایت به بی مهری های اخیر و تهمت های ناروایی که در فضای ( بی رحم ) مجازی باعث رنجش ایشان شد ، طبق درخواست خانواده تصمیم بر آن شد تا مدتی از شنیدن اخباری که باعث بروز حساسیت و پریشان حالی ایشان میشود اجتناب کرده و از فضای مجازی دوری کنند ، بدیهی ست ایشان همواره به پشتوانه شما مردم عزیز و به طرفداری از همه قشر زحمتکش جامعه کما فی السابق این هنرمند مردمی صدای شما عزیزان خواهد بود
لذا خواهشمندم با ما همراه بوده و با عدم نشر اکاذیب و شایعاتی که بعضا توسط افراد لمپن و وابسته ( منسوب به پاپاراتزی های فیک ) برنامه ریزی و ارسال میگردد ، ایشان را حمایت کنید . در پایان بابت همراهی تک تک شما عزیزان از این هنرمند مردمی کمال تشکر را دارم

باسپاس
سرمه زکریا


حتما بخوانید: سایر مطالب گروه چهره‌های هنری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

انواع فونت و متن بسم الله الرحمن الرحیم برای بیو اینستا