جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک


جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک

شرکت بین‌الملی پارس تجارت آراد مهر(رنگ اول) یکی از بزرگترین واردکننده بنر خام و جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک جوهر و دستگاهای چاپ بنر مدل‌های مختلف و فروش دستگاه چاپ بنر وملزومات چاپ و همچنین واردکننده کاغذ سابلیمیشن و جوهر کاغذ سابلیمیشن توانسته است با توجه به نیاز بازارچاپ بنرخام بهترین جوهر چاپ بنر خام برای دستگاه‌های...

به گزارش ایران اکونومیست به نقل از شرکت پارس تجارت آراد مهر، دستگاه های چاپ بنر مدل اکو سالونت جهت چاپ اشکال و محتوای دلخواه ما روی بنر می‌باشد که لزوما باید از جوهر چاپ مخصوصی استفاده کنند. در حوض چاپ بنرخام این جوهر به نام تجاری جوهر فیکس اینک (Fixink) در بازار عرض می‌شود.

خرید جوهر دستگاه چاپ اکو سالونت با برند فیکس اینک (fixink) و انتخاب آن بخش مهمی از نگهداری دستگاه‌های چاپ به شمار می‌رود. با توجه به بودن جوهر بی‌کیفیت و گران قیمت و نامرغوب این شرکت این کالا را با کیفیت عالی و مرغوبیت و ماندگاری بالا وهمچین قیمت ارزان وارد بازار چاپ کرده است.

مهمترین ویژگی جوهر چاپ بنر خام ویژه دستگاه اکو سالونت برند فیکس اینک چیست؟

چگالی نوری بالا
رنگ‌های پر جنب و جوش و براقیت بالا
فرمولاسیون کم بو
عملکرد بلند مدت در فضای باز
ویژگی‌های خشک کردن پیشرفته خطر “گرفتگی” را به حداقل می‌رساند.
جوهرها را با محدودیت یا بدون تغییر در پارامترهای دستگاه چاپ وصل کنید.
طیف رنگی گسترده به طیف رنگی عالی کمک می‌کند.
خواص رئولوژیکی کامل به جوهر خواص فیزیکی پایدار در طول پردازش آن می‌دهد.

دستگاه اکوسالونت چیست؟ و دلیل استفاده از این دستگاه چیست؟

امروزه، استفاده از جوهر اکوسالونت و دستگاه‌ اکوسالونت روند رو به افزایشی داشته است و تقریباً در تمامی پرینترهای بزرگ از این روش استفاده می‌شود. اگر چه این شیوه را نمی‌توان یک شیوه جایگزین برای سایر تکنیک‌های چاپ نامید، اما از لحاظ مختلفی مانند سازگاری با محیط، تطبیق‌پذیری در شرایط مختلف و هزینه کلی کم آنها نسبت به سایر جوهرها برتر هستند. در واقع، بسیاری از پرینترهای سایز بزرگ و پرینترهایی که برای چاپ نوشته‌های بزرگ استفاده می‌شوند، اکوسالونت یک شیوه محبوب و پرکاربرد محسوب می‌شود. جوهرهای اکوسالونت قیمت بالاتری نسبت به جوهرهای سالونت دارند. ولی به علت مدل پاشش بسیار ریزپاش فاکتورهایی مانند سازگاری با محیط‌زیست به شیوه ساخت منحصر به‌ فرد آنها برمی‌گردد.

واردات جوهر چاپ بنر خام وجوهر کاغذ سابلیمیشن

کارشناسان ما مشتاقانه پذیرای شما عزیزان به جهت مشاوره رایگان و راهنمایی های لازم در این حوزه هستند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجب مشخصات محصولات، قیمت، پروسه ارسال و… می‌توانید از طریق زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید:

تماس مستقیم با واحد مشاوره و فروش: ۰۲۱۹۱۰۰۵۳۵۳- ۰۲۱۴۴۰۲۵۲۵۴

انتهای رپرتاژ آگهی

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه اقتصادی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

شمس الدین حسینی نماینده مجلس: فقط یک واردکننده با ارز 4200 به اندازه کل مردم ایران یارا...