رنگ سال 2023 شرکت پنتون/ رنگ مد سال 1402


رنگ سال 2023 شرکت پنتون/ رنگ مد سال 1402 نگاهی به انتخاب رنگ مخصوص سال 2023: پیش‌بینی انتخاب رنگ شرکت پنتون در...

رنگ سال 2023 شرکت پنتون/ رنگ مد سال 1402

نگاهی به انتخاب رنگ مخصوص سال 2023: پیش‌بینی انتخاب رنگ شرکت پنتون در بهار و تابستان 2023 که الهام‌بخش فصلی، دستورالعمل‌های رنگی کلیدی، هماهنگی‌های رنگی پیشنهادی به‌علاوه کاربرد مواد و محصول در لباس‌های مردانه، زنانه، لباس‌های فعال، لوازم آرایشی، داخلی، صنعتی و طراحی چند رسانه‌ای را 24 ماه قبل ارائه می‌کند.

روح طبیعت بر اتصال مجدد ما به طبیعت تمرکز می کند و از ما می خواهد که تأثیر طبیعت را بر طراحی در نظر بگیریم زیرا تأثیرات خیانت ما به محیط طبیعی توسط همه گیری جهانی تسکین یافته است!!.

با برجسته کردن سه جهت رنگ کلیدی، رنگ را با میراث ماده، رنگ از Deep Nature و رنگ تحت تأثیر نیروهای عنصری بررسی می کنیم.

در حالی که تمرکز ما بر روی سایه های کلاسیک بادوام و ماندگار است؛ مشکی، بژ و خاکستری، رنگ های جهت دار مانند سایه های جذاب سبز، زرد و نارنجی هنوز اهمیت دارند.

مهمتر از همه کاربرد رنگ در نظر گرفته شده کلیدی است. دور از تغییر سریع رنگ‌های فصلی که برای بردهای سریع و ارتباط کوتاه‌مدت در نظر گرفته شده‌اند، پالت‌های برآمده از روح طبیعت به آرامی از الگوی فعلی و ضروری ما تکامل می‌یابند، الگویی که ما را در دنیای طبیعی قرار می‌دهد، نه بالاتر از آن.

این شرکت برای بهار و تابستان 2023 دوگانگی رنگ را گرد هم آورده است. پاستیل های الهام گرفته از علمی تخیلی فراواقعی و نورهای تپنده ای که منعکس کننده دنیای مجازی جدیدی از فانتزی های حیرت انگیز و واقعیت افزوده و همچنین رنگ های آشناتر در سراسر طیف هستند.

که تحت تأثیر عناصر موجود در دنیای فیزیکی ما قرار دارند. با ادغام دو نگرش رنگی کاملاً متضاد، واقعیت را با فضای مجازی مخلوط می کنیم و مرزهای رنگی بین آنچه وجود دارد و آنچه در مورد آن در رویا هستیم محو می کنیم.

مطالب مرتبط

رنگ سال 2022 میلادی و 1401 شمسی+ مدل لباس و دکوراسیون

رنگ سال 2021 شرکت پنتون اعلام شد+ تصاویر

رنگ سال 1399-2020/ رنگ مدل لباس و دکوراسیون نوروز 99

ست مدل لباس های مجلسی مرجانی رنگ سال 2019 – 1398

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

شیمیل ها چه افرادی هستند؟