افتتاح اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی/ مجموعه چندمنظوره دفتر گناباد انجمن تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود


افتتاح اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی/ مجموعه چندمنظوره دفتر گناباد انجمن تا پایان سال بهره‌برداری می‌شود

دفتر گناباد انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری سیدمحمد ذبیحی شهری، اقدام به احداث مجموعه چند منظوره فرهنگی و هنری و اولین موزه سینمای استان خراسان رضوی کرد.

به‌گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر انجمن در گناباد با همکاری سیدمحمد ذبیحی شهری، خَیر استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد، اقدام به احداث یک مجموعه چندمنظوره فرهنگی و هنری کرده است.

این مجموعه با زیربنای 320 متر، مجهز به سالن سینمای 150 نفری، سالن بلک‌باکس 110 نفری برای اجرای نمایش، موزه سینما و گالری عکس است. همچنین قرار است اولین موزه سینما در سطح استان خراسان رضوی نیز در آن دائر شود.

سیدمحمد ذبیحی شهری از خیرین مدرسه‌ساز استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد است که سال‌ها در زمینه احداث مدرسه، مسجد و اماکن فرهنگی و آموزشی فعالیت خیرخواهانه داشته و احداث این مجموعه چند منظوره نیز که با همکاری انجمن سینمای جوانان ایران صورت می‌گیرد، در ارتقاء کیفیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری شهرستان گناباد مؤثر خواهد بود.

این مجموعه فرهنگی که درخیابان جانبازان، جنب بوستان جانباز و دفتر سینمای جوان گناباد قرار دارد، از ابتدای سال 1397 در حال احداث است و بر اساس توافق سیدمحمد ذبیحی شهری و مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان، تا پایان سال 1401 قابل بهره‌برداری است و انجمن سینمای جوانان این مجموعه را برای بهره‌برداری مجهز خواهد کرد.

پایان پیام/523

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
محمود فاطمی، گوینده فیلم «محمد رسول الله» درگذشت