به دروغ پدر مهسا امینی چقدر می توان اعتماد کرد؟


به دروغ پدر مهسا امینی چقدر می توان اعتماد کرد؟

هیچ کس از ما دلجویی نکرد!"؛ همین یک خط کافی بود که خبری به نقل از پدر مرحومه مهسا امینی در همه رسانه ها بازنشر شود. ایران اینترنشنال به نقل از پدر مهسا گزارش داد: "امجد امینی، پدر مهسا امینی: رئیسی دلجویی نکرد، فقط تماس گرفت گفت پیگیری می‌کنیم که نکرد". روایت رادیو فردا به عنوان ارگان مرود حمایت ایالات متحده آمریکا هم این بود: "پدر مهسا امینی: اخبار دلجویی مقامات واقعیت ندارد؛ مرا دست به سر می‌کنند".

این حرفها را 13 روز پس از آنکه ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور با او تماس گرفت و با او و خانواده اش ابراز همدردی کرد مطرح کرد.

اما بعد از چند ساعت از فراگیری ادعای امجد امینی او ضمن تکذیب برخی اظهارات منتسب به خودش در حالی که این اظهارت را به سایت رویداد24گفته بود آنها را نوشته ای عنوان کرد که «رییس جمهور از خانواده ما دلجویی نکرده است» و به خبرگزاری ایرنا گفت که رییس جمهوری در تماس با من، ضمن «احوالپرسی و دلجویی از بنده و خانواده» تاکید کردند که «دستور پیگیری سریع پرونده» را صادر کرده است.
وی از اینکه چگونه چنین اظهاراتی به نقل از وی منتشر شده، اظهار بی اطلاعی کرد و به ایرنا افزود: شاید در مورد کلیت مساله با رسانه‌ها صحبت کرده باشم اما اصلا در مورد ماهیت تماس تلفنی رییس جمهوری و یا دلجویی وی با هیچ رسانه‌ای صحبت نکرده‌ام.
امجد امینی با تاکید بر اینکه در چند روز گذشته این نخستین بار است که با رسانه ها صحبت می کنم، افزود: هرآنچه در این مورد به نقل از من منتشر شده است، واقعیت ندارد.
ولی سایتی که با او مصاحبه کرده بود پس از این ادعا، اعلام کرد که فایل صوتی کامل مصاحبه با امجد امینی و اظهارت او را ضبط کرده است.اقدامی که دروغ امجد امینی را برملا کرد.
این من نگفتم اولین دروغ گفته شده نیست. 31 شهریور ماه امجد امینی که پیش از این در مصاحبه با فارس و برخی رسانه‌ها اعلام کرده دخترم هیچ سابقه مریضی نداشته و در 22 سال گذشته فقط برای سرماخوردگی به درمانگاه رفته، با مشخص شدن سابقه جراحی مغز وی در بیمارستان میلاد تهران و اظهارات پزشک جراحش به بی بی سی فارسی گفته او سابقه غش کردن نداشته است.
دروغ ها وقتی چند تا می شود باور کردن حرف ها سخت می شود.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فال ابجد روزانه چهارشنبه 9 آذر 1401