مترو نقش مهمی در کنترل آلودگی هوا دارد


مترو نقش مهمی در کنترل آلودگی هوا دارد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا فخاری با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر ۱۰۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است، افزود: ۳۰ نفر از این شهدای عزیز، مدافع حرم هستند و ۲۴ نفر از مهاجران شهیدی هستند که به خیل شهدا پیوستند. استاندار تهران با...

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا فخاری با بیان اینکه شهرستان اسلامشهر ۱۰۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است، افزود: ۳۰ نفر از این شهدای عزیز، مدافع حرم هستند و ۲۴ نفر از مهاجران شهیدی هستند که به خیل شهدا پیوستند.استاندار تهران

استاندار تهران با بیان اینکه اسلامشهر با ۸۰۰ هزار نفر جمعیت ویژگی‌های خاصی دارد، افزود: مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌هایی دانش‌بنیان خوبی در شهرستان اسلامشهر مستقر شده است.

علیرضا فخاری با بیان اینکه ترکیب جمعیتی شهرستان با گویش‌ها و هویت‌های اجتماعی خاص است با ترکیبی از مازندران و کرد‌های آذربایجان که شبیه ایران کوچک است، افزود: اتصال خط مترو که از تهران به مترو اسلامشهر می‌رسد از طرح‌های مهمی است که هم آلایندگی را برطرف می‌کند و هم سرعت حمل و نقل افزایش می‌یابد.

استاندار تهران در پایان گفت: اگر بتوانیم دسترسی‌های مورد نیاز را در کمربندی‌های جنوبی و شمالی برطرف کنیم نیاز مهمی را در استان و شهرستان اسلامشهر برطرف می‌کنیم.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
مدل های لباس مجلسی قرمز و زرشکی که ترند شده اند