فال ابجد روزانه چهارشنبه 9 آذر 1401


فال ابجد روزانه چهارشنبه 9 آذر 1401

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد امروز ۹ آذر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۹ آذر را می توانید در این قسمت بخوانید.

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. مدتی است شخصی در صدد شماست که برایتان مشکلاتی به وجود بیاورد و شما را به دردسر های فراوانی بیندازد،، بهتر است؛ مراقب خود باشید و هیچ گاه دست به کارهایی نادرستی در زندگی نزنید که برایتان موفقیت آمیز نخواهد بود.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: شما می توانید به آرزوهایتان دست پیدا کنید اما از راه حلال و اگر بخواهید به دنبال اعمال ناثواب و حرام بروید مطمئنا در چاه خواهید افتاد. خداوند شما را زیر نظر دارد پس سعی نکنید تا از دیگران سوء استفاده نمایید و خودتان را به موفقیت برسانید. پولی به دستتان میرسد که از راه تلاش و کوشش کسب شده از آن به نحو احسن استفاده کنید

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: هدف نیکی دارید اما بهتر است که هم اکنون اقدام به آن نکنید چرا که بخت و اقبال با شما یار نیست و مطمئناً با شکست مواجه خواهید شد. افرادی در زندگیتان وجود دارند که شما را به راه بد می کشانند پس از آن ها بدور باشید و سعی نکنید تا امور زندگی تان را به دست آنها بدهید که دچار گرفتاری خواهد شد.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: قصد و منظوری که دارید را عملی کنید چرا که خداوند بسیار به شما کمک خواهد کرد. قصد دارید تا شراکتی را آغاز کنید که ممکن است بر ضرر شما تمام شود پس از آن صرف نظر کنید و منتظر بمانید. کسی قصد دارد برای تان توطئه چینی کند سریع جلویش را بگیرید و به خداوند پناه ببرید.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: طالع بلندی دارید و خوشبختی و سعادت به جانب شما خواهد آمد در زندگی هیچگاه ناامید نباشید و توکلتان بر خداوند باشد چراکه او بهترینها را برایتان در نظر گرفته. شخصی بسیار دلسوز شماست و قصد دارد شما را از مشکلی که قرار است برایتان رخ دهد آگاه کند به او بی توجه نباشید.

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ آ آ

تعبیر: شادی و مسرت فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد و ورود فردی جدید موجب می شود تا این خوشحالی چند برابر شود. در زندگیتان تغییر و تحولات بزرگی پدید می آید که شما را از فقر مالی نجات خواهد داد. حسودان در اطرافتان بسیارند مراقب باشید و به خداوند پناه ببرید تا گزندی به شما نرسد انشالله.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: شما آرزوهایتان را میسر خواهید کرد اما باید کمی تلاش تان را بیشتر کنید و از سختی راه هراسی به دل راه ندهید. خداوند از شما دلگیر است چرا که مدتی است او را به دست فراموشی سپرده اید پس هرچه سریعتر رفتارهای تان را تغییر دهید. به زودی امر خواستگاری و ازدواج در پیش دارید که سعادت و خوشبختی را نصیب شما خواهد کرد.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج آ د

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی به هدف و خواسته های قلبی خود خواهید رسید و موفقیت را در زندگی به دست می آورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه در کارهای خود سهل انگاری نکنید که برایتان مشکل ساز می شود اگر قصد ازدواجی دارید به زودی این ازدواج برایتان سر خواهد گرفت.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: بهتر است؛ این روزها در کارهای خود تغییری ایجاد نکنید که برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود می آورد و شما را به دردسر های فراوانی مواجه می کند،، سعی کنید با لجبازی کارهایتان را به انجام نرسانید که خطرات بزرگی برای تان به بار می آورد.

فـال ابجد روزانه متولدین دی

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی خیر و برکت در زندگی تان سرازیر می شود و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود،، بهتر است؛ در زندگی راهی سفری شوید تا حال و هوای تغییر کند و احساس خوشایندی در وجودتان به وجود بیاورد و شما را از غم و اندوه رها کند.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: امسال سال خوبی برای تان در زندگی خواهد بود بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید،، به زودی گشایشی در زندگیتان ایجاد می شود که شما را از غم و اندوه نجات می دهد و به آرامش و آسایش می رساند،، بهتر است ؛راز دل خود را با کسی در میان نگذارید که برایتان مشکل ساز خواهد شد.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: سعی کنید در زندگی هیچ گاه با عجله دست به کاری نزنید که باعث می شود مرتکب اشتباهات بسیار زیادی شوید و مشکلات بزرگی برای خود به وجود بیاورید،، سعی کنید؛ تا می توانید صبورانه به سوی موفقیت همراه شوید تا به هدف خود برسید و به شادمانی نزدیک شوید.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع: saednews

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فال

عکس دختر | 130 متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل