تشریح طرح خود معرف مشمولان غایب بیش از 3 سال


تشریح طرح خود معرف مشمولان غایب بیش از 3 سال

مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده‌اند برابر ماده ۱۰ این قانون با محرومیت اجتماعی از جمله عدم امکان ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی، عدم برخورداری از معافیت کفالت، عدم دریافت تسهیلات بانکی و... رویرو خواهند شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: مشمولانی که غیبت اولیه آن‌ها بیشتر از ۳ سال است با ثبت درخواست در دفاتر پلیس +۱۰ و معرفی خود به معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان می‌توانند از امتیازات این طرح بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرآنلاین سرهنگ حسین پیوندی در گفت و گویی، در تشریح این خبر اظهار داشت: مشمولانی که غیبت آن‌ها بیشتر از ۳ سال است، با ثبت درخواست در دفاتر پلیس +۱۰ و معرفی خود به معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان می‌توانند ضمن بهره مندی از مزایا و امتیازات بخشش اضافه سنواتی حین خدمت، خدمت سربازی خود را در استان و شهر محل سکونت خود انجام دهند.

وی افزود: انجام خدمت مقدس سربازی در استان و شهر محل سکونت برای کلیه سربازان غایب، بخشش اضافه خدمت سنواتی در حین خدمت با تایید و رضایت خدمتی توسط فرماندهان، بهره‌مندی از کسری خدمت ۲ ماهه برای متاهلین و ۳ ماهه به ازای هر فرزند، بهره‌مندی از حقوق و مزایای مکفی در طول خدمت، معرفی و مراکز اشتغال‌زایی پس از پایان خدمت با گذراندن دوره مهارت آموزی، معرفی به بانک‌های عامل جهت دریافت وام‌های خوداشتغالی، ازدواج و خرید کالای ایرانی پس از پایان خدمت از جمله مزایای طرح خود معرف مشمولان غایب بیش از ۳ سال می‌باشد.

سرهنگ پیوندی بیان داشت: مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده‌اند برابر ماده ۱۰ این قانون با محرومیت اجتماعی از جمله عدم امکان ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی، عدم برخورداری از معافیت کفالت، عدم دریافت تسهیلات بانکی و... روبرو خواهند شد.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی

عکس دختر | 130 متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل