هاشمی: امیدوارم نمایندگان مجلس بیشتر از گذشته به توسعه ورزش کمک کنند


هاشمی: امیدوارم نمایندگان مجلس بیشتر از گذشته به توسعه ورزش کمک کنند

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم نمایندگانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند، بهتر از گذشته تلاش و به توسعه ورزش کمک کنند.

هاشمی: امیدوارم نمایندگان مجلس بیشتر از گذشته به توسعه ورزش کمک کنند

به گزارش راهبرد معاصر، کیومرث هاشمی در حاشیه حضور جامعه ورزش در مجموعه ورزشی شیرودی به منظور شرکت در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری با تقدیر از رسانه‌ها برای انعکاس این رویداد گفت: این برای اولین بار است که یک صندوق اختصاصی در تهران در ورزشگاه شیرودی مستقر شده تا حضور پرشور ورزش در این مکان رقم بخورد. هر رأی می‌تواند پشتوانه‌ای برای نظام و انقلاب باشد. در واقع هر رأی به نیابت از شهدا داده می‌شود و ان‌شاءالله این حضور پررنگ می‌تواند به ایران قوی منتهی شود.

وی ادامه داد: در همه انتخابات مردم حضور پررنگ و پرشوری داشتند. پس از گذشت 44 سال از پیروزی انقلاب، این حضور همچنان پرشور است و نشانگر این است که نظام با اقتدار عمل می‌کند. جامعه ورزش مثل همیشه به سهم خودش در کنار مردم است و من از همه قهرمانان و مربیان و داوران و مدیران ورزش و ... تشکر می‌کنم که حضور پررنگی دارند و ان‌شاءالله تا آخرین زمان اخذ رأی، این کار را انجام دهند. ان‌شاءالله که این آرا باعث خشنودی دل شهدا، مقام معظم رهبری و همه عزیزانی شود که دل در گرو انقلاب و نظام دارند.

وزیر ورزش درباره انتظار از نمایندگان مجلس گفت: نمایندگان دو وظیفه دارند؛ یکی بحث قانون‌گذاری و دیگری بحث نظارت است. آنها در بحث قانون‌گذاری می‌توانند به ورزش و توسعه آن در بخش کلان کمک کنند. اگر نماینده‌ای نگاه ورزشی‌تری داشته باشد، می‌تواند به توسعه ورزش کشور کمک کند. همانطور که مقام معظم رهبری در جمع مدال‌آوران گفتند که ایران قوی در سایه ورزش قوی است، ان‌شاءالله نمایندگانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند، بهتر از گذشته تلاش و به توسعه ورزش کمک کنند./ تسنیم

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


قرارداد امری تا 2027 تمدید شد