نظر پزشکان درباره بیماری‌های بایدن


نظر پزشکان درباره بیماری‌های بایدن

پایگاه خبری ریانووستی در مصاحبه با گروهی از پزشکان به بررسی بیماری‌های جو بایدن پرداخت.

به گفته پزشکانی که با ریانووستی مصاحبه کرده اند، ترکیبی از بیماری تخریب عصبی با تعدادی از علائم دیگر در جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده وجود دارد که آگاهی منفی در بیمار ایجاد می‌کند و نیاز به درمان جامع و مداوم دارد.

پیش از این گزارش شده بود که بایدن از تعدادی بیماری از جمله آپنه خواب، افزایش چربی خون، فیبریلاسیون دهلیزی، ریفلاکس معده به مری و آرتریت رنج می‌برد.

بر اساس یک سند پزشکی، رئیس جمهور آمریکا به «آپنه انسدادی خواب» مبتلا شد که خود را به شکل قطع تهویه ریوی نشان می‌دهد و می‌تواند منجر به اختلال حافظه و کاهش عملکرد، فراموشی، خواب آلودگی در طول روز و اختلال در هوش شود. علاوه بر این مشخص شد که بایدن مبتلا به آرتریت، چربی خون و ریفلاکس معده به مری است که یکی از بیماری‌های دستگاه گوارش است که رئیس جمهور آمریکا آن را به شکل «صاف کردن سریع گلو» نشان می‌دهد.

ژوئن گذشته، کاخ سفید گزارش داد که بایدن استفاده از دستگاهی را برای بهبود تهویه ریه در هنگام خواب آغاز کرده است. همانطور که نماینده دولت به خبرنگاران گفت، رئیس جمهورآمریکا شروع به استفاده از این دستگاه برای مبارزه با آپنه خواب - مشکل تنفسی و احتباس نفس در هنگام خواب- به منظور بهبود کیفیت استراحت شبانه کرد.

یک متخصص قلب و عروق به ریانووستی گفت: آریتمی قلبی – فیبریلاسیون دهلیزی چه دائمی و چه حمله‌ای می‌تواند منجر به بیماری‌هایی همچمون سکته مغزی، انفارکتوس میوکارد و آمبولی ریه شود.

به گفته یک متخصص مغز و اعصاب، یکی دیگر از بیماری‌های بایدن که تشخیص داده شده است نوروپاتی محیطی اندام تحتانی است، این بیماری در پس زمینه آسیب به بخش‌های محیطی سیستم عصبی رخ می‌دهد که با ضعف در پاها، تغییرات راه رفتن، که می‌تواند منجر به زمین خوردن شود، رخ می‌دهد.

علاوه بر این، به گفته یک روانپزشک، متخصصان ویژگی‌های رفتار، حالات چهره، گفتار و عملکرد‌های شناختی بایدن را ناشی از بیماری‌های عصبی پیشرونده می‌دانند. این مفهوم شامل تعداد قابل توجهی از اختلالات از جمله بیماری آلزایمر و زوال عقل است.

به نوبه خود، متخصص گوارش گفت: رفلاکس معده به مری که در بایدن نیز مشاهده شد، می‌تواند خود را به صورت سوزش سر دل، حالت تهوع، ترشح بزاق، سرفه یا حملات خفگی و همچنین تحریک عصبی و اختلالات خواب نشان دهد.

همچنین آرتریت که رئیس جمهور ایالات متحده از آن رنج می‌برد، می‌تواند باعث ایجاد سندرم درد مزمن، تغییر شکل و محدودیت حرکت مفاصل شود و منجر به اختلال در عملکرد‌های حرکتی شود.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


همسر علی ضیا را می شناسید ؟! / حدس بزنید کیست ! + بیوگرافی و عکس عاشقانه!