دروغ 13 مرجانه گلچین همه را شوکه کرد


دروغ 13 مرجانه گلچین همه را شوکه کرد

مرجانه گلچین سه روز پس از اعلام خداحافظی‌اش از عرصه بازیگری، با انتشار پستی در روز سیزده‌بدر اعلام کرد این خبر دروغ 13 بوده است!

چند روز پیش بود که مرجانه گلچین با انتشار یک ویدئو اعلام کرد که از بازیگری خداحافظی کرده است.

مرجانه گلچین بازیگر ۵۵ ساله سینما و تلویزیون دو روز پس از آنکه با انتشار یک پست در فضای مجازی از دنیای بازیگری خداحافظی کرد، روز سیزده فروردین با انتشار یک ویدئوی دیگر عنوان کرد که خداحافظی او دروغ ۱۳ بوده است.

او در این ویدئو ضمن عذرخواهی از هوادارانش می‌گوید قصدش از گفتن این دروغ این بوده که ببیند چقدر در دل مردم ایران جا دارد!

این بازیگر پیشکسوت که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ آغاز کرد و با بازی در مجموعه تلویزیونی «آینه» پا به تلویزیون گذاشت، در سریال‌های متعددی همچون «بزنگاه»، «دار و ندار»، «خوش نشین‌ها»، «سه دونگ سه دونگ»، «شمس العماره»، «نقطه سر خط»، «دزد و پلیس»، «شب عید»، «زوج یا فرد» و «بوتیمار» به ایفای نقش پرداخته است.

او در دو دهه اول حیات هنری خود در نقش‌های کاملا جدی ظاهر می‌شد اما در دهه هشتاد به ایفای نقش‌های طنز و کمدی روی آورد و بازی‌های ماندگاری را از خود در ذهن بینندگان تلویزیون به یادگار گذاشت.

گلچین در ویدئوی اول خود که روز یازدهم فروردین آن را در فضای مجازی منتشر کرد گفته بود: «من از کودکی این حرفه را آغاز کردم، با آن رشد کردم، بزرگ شدم و به این سن رسیدم و دل کندن از آن خیلی سخت است. این (خداحافظی از بازیگری) تصمیمی بود که باید بالاخره گرفته می‌شد؛ فکر کردم در آغاز سال جدید اعلام کردن آن خیلی درست‌تر باشد.»

بیوگرافی مرجانه گلچین بانوی هزار چهره ی سینما و تلویزیون + عکس ...روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

رازگشایی از ناپدید شدن ناگهانی صدها ستاره در آسمان!