جدیدترین و خفن ترین عکس های سلنا گومز


جدیدترین و خفن ترین عکس های سلنا گومز  تصویر های اخیر و جالب خواننده سرشناس و جوان سلنا گومز را برایتان آورده ایم که او را در مکان های عمومی و خصوصی نشان می‌دهد. سلنا گومز «Selena Gomez» یکی از پرطرفدار ترین خواننده های امریکا هست با سن کمی که دارد خیلی زود توانست به شهرت جهانی دست یابد. او پرطرفدار ترین چهره اینستاگرام نیز...

جدیدترین و خفن ترین عکس های سلنا گومز

تصویر های اخیر و جالب خواننده سرشناس و جوان سلنا گومز را برایتان آورده ایم که او را در مکان های عمومی و خصوصی نشان می‌دهد. سلنا گومز «Selena Gomez» یکی از پرطرفدار ترین خواننده های امریکا هست با سن کمی که دارد خیلی زود توانست به شهرت جهانی دست یابد.

او پرطرفدار ترین چهره اینستاگرام نیز استاو در حال آماده 205 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و روز به روز به انها افزوده می شود.وی از چهره های خبرساز کشور آمریکا محسوب می‌شود و هر سال با یک چهره سرشناس دنیا نامزد می‌کند که غوغایی ترین انها جاستین بیبر بود.

جاستین بیبر و سلناگومز Selena Gomez زمانی که هردو 16 سال سن داشتندبا هم نامزد شدند و مدتی با هم زندگی کردند که یک سال بعد جاستین با یک مدل آمریکایی دوست شد و گومز به علت این خیانت او را رها کرد و گفت دیگر دوست ندارد با کسی ازدواج کند.

اما درست دو سال بعد با پسر دیوید بکهام فوتبالیست سرشناس انگلستان نامزد شد و باز هم بعد از مدتی از او جدا شد. و حالا با د ویکند خواننده انگلیسی در رابطه هست.

عکس های خفن و اخیر سلنا گومز Selena Gomez

تصویر های خفن Selena Gomez

عکس داغ سلنا گومز

جدید ترین تصویر های داغ سلنا گومز Selena Gomez

تصایر خفن سلنا گومز،

سلنا گومز و دوست پسرش،

سلنا گومز خواننده جوان،درمورد سلنا گومز

تصویر های اخیر سلنا گومز،

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌ها


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ترساندن بهنوش بختیاری توسط یوسف تیموری در برنامه زنده سروصدا بپا کرد !