10 کشور که بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارند


10 کشور که بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارند

به گفته دنیس فوینس، سالانه 3 میلیون نفر به قصد گردشگری جنسی سفر می‌کنند و این عدد سالیانه بیشتر می‌شود که کمتر نمی‌شود! در این‌جا فهرستی از 10 کشور که بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارند آشنا می شویم. 10. تایلند: 45 کارگر جنسی از هر 10000 نفر روسپی‌گری در تایلند غیر قانونی است اما در عمل، وجود داشته و تا حدودی سازمان...

به گفته دنیس فوینس، سالانه ۳ میلیون نفر به قصد گردشگری جنسی سفر می‌کنند و این عدد سالیانه بیشتر می‌شود که کمتر نمی‌شود! در این‌جا فهرستی از ۱۰ کشور که بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارند آشنا می شویم.

۱۰. تایلند: ۴۵ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

روسپی‌گری در تایلند غیر قانونی است اما در عمل، وجود داشته و تا حدودی سازمان یافته است!

مطلب مرتبط: آمار درآمد فحشا در ۲۴ کشور جهان

۹. آلمان: ۴۹ کارگر جنسی در هر ۱۰۰۰۰ نفر

روسپی‌گری در آلمان قانونی است. کمی جای تعجب دارد وقتی می‌فهمیم این روسپی‌گری سازمان یافته در آلمان به سال ۱۲۰۰ قبل از میلاد بازمی‌گردد.

۸. مالزی: ۵۲ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

نرخ روسپی‌گری در مالزی بالاست. ایالات متحده آمریکا، مالزی را به دلیل بدترین موارد قاچاق انسان و سوء استفاده از حقوق انسان – به ویژه روسپی‌گری کودکان – در فهرست سیاه کشورها قرار داده است.

۷. برزیل: ۵۳ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

روسپی‌گری در برزیل قانونی است اما اداره کردن مرکز روسپی‌گری یا به کارگیری روسپیان به روش‌های دیگر، غیرقانونی است.

مطلب مرتبط: گردشگری جنسی: ۱۵ کشور با بالاترین آمار جذب توریسم جنسی

۶. چین: ۶۰ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

با استناد به برخی محققین مشهور در چین، حدود ۱۰ میلیون روسپی فعال در این کشور وجود دارد. به عبارت دیگر، این روسپیان در واقع به میزان پنج درصد در GDP (تولید ناخالص داخلی) سالانه کشور نقش دارند (اگرچه مالیاتی بر این درآمد وجود ندارد اما بازهم از طریق مصرف به اقتصاد بازمی‌گردد).

۵. نیجریه: ۶۳ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

بازار گردشگری جنسی برای زنان مسن و مطلقه غربی در نیجریه در حال رشد است.

۴. فیلیپین: ۸۵ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

فیلیپینی‌ها همراهان خانم را به شکل « خدمتکار» پیشنهاد می‌دهند. در این‌جا از دختران خواسته می‌شود که برچسب «خدمتکار» خود را در مکان‌های شناخته شده به تن کنند. قبل از هر چیز، به طور منظم آزمایش بیماری‌های مقاربتی می‌دهند.

مطلب مرتبط: ۵ کشور با بیشترین آمار تن ‌فروشی کودکان

۳. پرو: ۱۰۲ کارگر جنسی از هر ۱۰۰۰۰ نفر

روسپی‌گری در پرو برای زنان بالای ۱۸ سال قانونی است و البته این تنها در صورتی است که در مراجع مربوطه ثبت نام کرده و گواهی سلامت به همراه داشته باشند. به هر حال، روسپی‌گری کودکان هنوز هم در این منطقه وجود دارد ( درواقع رقم آن در سال‌های اخیر، رشد دو برابری داشته است).

۲. کره جنوبی: ۱۱۰ کارگر جنسی در هر ۱۰۰۰۰ نفر

علی‌رغم تحریمات قانونی و سخت گیری‌های پلیس، روسپی‌گری در کره جنوبی در حال رشد است و این در حالی است که کارگران جنسی در مقابل فعالیت دولت مقاوت می‌کنند.

مطلب مرتبط: ۱۰ کشور با بالاترین آمار تجاوز جنسی

۱. ونزوئلا: ۱۱۹ کارگر جنسی در هر ۱۰۰۰۰ نفر

وضعیت اقتصادی در ونزوئلا بسیار بد است و همین مسئله باعث سه برابر شدن تعداد کارگران جنسی در این‌جا شده است. و این کشور بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارد.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مژگان گوران

منبع: mediahoarders

۱۰ کشور که بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارند

۱۰ کشور که بالاترین نرخ روسپیگری در جهان را دارند
به این نوشته رای دهید.

برچسب ها mediahoardersبالاترین نرخ روسپیگریبیشترین روسپی در کدام کشور استبیشترین فاحشه در دنیاتن فروشی در ترکیهروسپی گری در تایلندروسپیگری در چینروسپیگری چیستزنان روسپی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

عکس همسر جدید ریحانه پارسا