جدیدترین ایده‌های کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی


درست کردن کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی یکی از تمرین‌هایی است که مربیان در دهه فجر به مناسبت 22 بهمن از کودکان می‌خواهند تا برای تزیین کلاس درس، مدرسه و مهدکودک انجام دهند. برای درست کردن کاردستی پرچم ایران با کاغذ رنگی می‌توان از...


ستاره |
سرویس خانه‌داری - پرچم هر کشور، هویت آن ملت است. این پرچم نشان‌دهنده آرمان‌ها، نگرش سیاسی و مذهبی و گاهی بیان کننده شرایط جغرافیایی، فرهنگی و حوادث سرنوشت ساز در تاریخ یک ملت است. در رنگ‌هایی که برای یک پرچم انتخاب می‌شود، مفهومی پنهان است. برای مثال، پرچم ایران از سه رنگ سبز، سفید و سرخ تشکیل شده است. هر یک از این رنگ‌ها نماد خاصی در فرهنگ اسلامی ما دارد. در ادامه نمونه‌هایی از کاردستی‌ پرچم ایران با کاغذ رنگی که می‌توانید در دهه فجر برای تزیین مدرسه و کلاس درس خود استفاده کنید برای شما ارائه خواهد شد.
رنگ سبز، نماد طراوت و خرمی است. رنگ سفید، نماد صلح و دوستی و رنگ سرخ، نماد خون شهیدان و عشق است. همچنین، نماد جمهوری اسلامی به شکل نوشتاری الله که به شمایل گل لاله است در وسط پرچم ایران قرار دارد. ۲۲ الله اکبر به رنگ سفید و به نشانه پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن، در حاشیه رنگ سبز و سرخ پرچم قرار دارد.

کاردستی‌ پرچم ایران با کاغذ رنگی

کاردستی گل لاله با کاغذ رنگی

ایده روزنامه دیواری و کاردستی برای دهه فجر


اگر تجربه‌ای در زمینه درست کردن کاردستی پرچم ایران دارید، نظرات و پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه در بخش "ارسال نظر" با ما به اشتراک بگذارید.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه کاردستی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
لحظه خودکشی جوان کرمانشاهی از پل هوایی + فیلم