فیلم ناراحت کننده از کودک آزاری در مهد کودک


فیلم ناراحت کننده از کودک آزاری در مهد کودک

رکنا: پرستاری که در یک مرکز نگهداری کودکان آن ها را مورد آزار و اذیت قرار می داد بازداشت شد.

ویدئو یک کارمند زن این مرکز را نشان می دهد که با زور کیف مدرسه یک دختر خردسال را از او می گیرد و پس از پرتاب کیف این دختر را به عقب هل می دهد. در این ویدئو مشاهده می شود این دختر خردسال تعادل خود را از دست داده و از پشت به میزی که در سالن قرار دارد برخورد می کند. این کارمند زن و همکار او تنها نظاره گر این صحنه بودند.

ویدئویی دیگر نیز کودکی را در حال گریه کردن نشان می دهد که مجبور شده است تا از طریق یک لوله غذا بخورد. بنا به ادعای والدین این کودک زن کارمند خاطی با استفاده از یک لوله اقدام به خوراندن wasabi ( نوعی گیاه ) به بچه آنها کرده بود. پس از انتشار این ویدئو مسئولان این مرکز نگهداری از کودک به دلیل شکایت زیاد مجبور به برگزاری یک کنفرانس با حضور کارمند خاطی و توضیح در مورد این ویدئوها شدند. یکی از والدین کودکان در این کنفرانس خطاب به کارمند زن خاطی فریاد زد : " دختر من تنها 17 ماه دارد و تو از طریق یک لوله به مدت 1 ساعت به او wasabi خوراندی."

در ادامه این کنفرانس به دلیل حمله والدین کودکان به این زن به خشونت کشیده شد. آنها این زن را مجبور به خوردن wasabi کردند. در ادامه این زن در حالی که گریه می کرد تلاش کرد تا از والدین کودکان عذرخواهی کند.  گفت که یک معلم نیست و تنها به عنوان یک سرایدار در این مرکز مشغول به کار بوده است. مسئولان این مرکز نیز در پاسخ به این پرسش که چرا یک سرایدار مسئول آموزش به کودکان بوده است با توجیه این حادثه Incident اعلام کردند که همه کارکنان این مرکز موظف به مراقبت از کودکان بودند.

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در چین در حالی خبرساز می شود که کودکان در مهدکودک ها و مدارس ابتدایی و حتی مدارس راهنمایی این کشور نیز از امنیت زیادی برخوردار نیستند و گاهی وقوع اتفاقات مشابه در این اماکن نیز خبرساز می شود.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه حوادث


کامنت‌ها (3)

امتیاز 4.5 از 5 بر اساس نظر 1 نفر
This comment was minimized by the moderator on the site

واقعا که قلبم به درد اومد

This comment was minimized by the moderator on the site

چه جالب میشه به خودم پاسخ داد ولی خیلی این فیلم ناراحت کننده بود

This comment was minimized by the moderator on the site

خیلی این فیلم ناراحت کننده بو واقعا ناراحت کننده بود من نزدیک بود گریه کنم آنقدر که ناراحت کننده بود

کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
پزشک متجاوز به جسد دختران بازداشت شد!