جدیدترین مدلهای مانتو بافت جدید 98 – 2019 فوق العاده شیک


جدیدترین مدلهای مانتو بافت جدید 98 – 2019 فوق العاده شیک مدل مانتو بافت دخترانه و زنانه جدید را در قالب ژورنال مدل های جذاب و شیک بافت های کوتاه و بلند در حرف تازه گلچین و گردآوری کردیم تا از این مدل ها برای خرید و انتخاب ایده بگیرید. بافت های بلند و ژاکت […] نوشته جدیدترین مدلهای مانتو بافت جدید 98 – 2019 فوق العاده شیک اولین بار در مجله...

جدیدترین مدلهای مانتو بافت جدید ۹۸ – ۲۰۱۹ فوق العاده شیک

مدل مانتو بافت دخترانه و زنانه جدید را در قالب ژورنال مدل های جذاب و شیک بافت های کوتاه و بلند در حرف تازه گلچین و گردآوری کردیم تا از این مدل ها برای خرید و انتخاب ایده بگیرید.
بافت های بلند و ژاکت های بافتنی بلند را معمولا به جای مانتو استفاده میکنند و برای محیط بیرون و گردش و خرید بهترین نوع پوشش می باشد
مدل های این لباس ها از طرح های بافته شده از جنس کاموا و نخ موهر و یا ابریشم است که معمولا یا به صورت حاضری و بازاری در فروشگاه ها موجود است و یا خانم های با سلیقه خودشان با کمترین ه ینه آتها را می بافند.

مدل لباس بافتنی قلاب بافی

مدل جدید مانتو بافتنی

مانتو های کاموایی را حتما از جنس نخ خوب تهیه کنید تا بعد از شستن کج و کوله و شکل اولیه خود را از دست ندهد و همچنین ندهد.

با فرا رسیدن به ماه آبان و سرد شدن تریجی هوا خرید بافت مانتو ها بسیار زیاد می شود به علت اینکه هم بسیار راحت هستند و هم طرح ها و مدل های بسیار مختلفی دارند و هم در هوای سرد بدن را گرم نگه می دارند.

مدل مانتو بافت ۹۸

این مدلها گرم و دلپذیر هستند. به طوریکه همه دوست دارند در تمام طول زمستان از آن‌ها استفاده کنید!
خیلی بیشتر از یک مانتو در روزمره مورد استفاتده قرار میگیرد و ممکن است به اندازه کت یا پالتو رسمی نباشند


شما در خرید بافتنی و مانتوها به جز مدل و طرح باید حتما به جنس بافت خوب دقت کنید که مشکل نداشته باشد.
و اگر در اطراف خود کسی را سراغ دارید که مدل مانتو بافت تهیه می کند می توانید با تهیه اجناس اولیه خوب یک مدل های مانتو بافتنی خوب را برای خود تهیه کنید که حتی می شود آن را دوسال هم پوشید.

مانتو‌های پاییزه برای مسافرت مناسب هستند. هنگامی که شما در هواپیما هستید، قطار یا در ماشین، می‌خواهید چیزی سبک، گرم و راحت، بر تن داشته باشید ،حتما این مدلها را بپوشید و راحت و خاص شوید

مدلهای مانتو بافت جدید ۹۸ – ۲۰۱۹ فوق العاده شیک

جدیدترین مدلهای مانتو بافتنی کلاه دار

هرگز در خرید بافت و لباس پاییزه دخترانه کاموایی زیاد به قیمت پایین توجه نکنید و کیفیت مهم تر است چون در فصل پاییز بسیار به کارتان می آید.

سعی کنید لباستان را با یک پیراهن و یا شومیز چسبان و ظریف، و با کمربند ست کنید و کمک خواهد کرد تا شما ظاهری رسمی و در عین حال راحت داشته باشید.
استفاده از کمربند بر روی این مانتوها به شما کمک خواهد کرد تا انحنا‌های دوست داشتنی خود را بهتر نشان دهید.

مدل مانتوهای جدید یقه خزدار

مدلهای جدید لباسهای قلاب بافی

مدل مانتوهای قلاب بافی جدید

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مدل مانتو و پالتو

بهترین برند مانتو اداری چیست؟ 6 برند مانتو شلوار اداری