صحنه باورنکردنی که گاو باردار حین سربریدن رقم زد!


صحنه باورنکردنی که گاو باردار حین سربریدن رقم زد!

ویدئویی که التماس عجیب گاو باردار از قصاب برای منصرف شدن از سربریدن این حیوان را نشان می‌دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که واکنش عجیب یک گاو ماده باردار را به سربریدنش نشان می‌دهد به ویدئویی خبرساز تبدیل شده است. پس از آنکه قصاب به همراه همکارانش در حال انتقال این حیوان به داخل کشتارگاه بودند این گاو در اقدامی باورنکردنی روی زمین زانو زد و از حرکت بازایستاد.

در ویدئو‌ی منتشر شده در حالی که این گاو روی زمین زانو زده دیده می‌شود. آقای لین، که سمتش مشخص نشده در این باره به The Paper گفت: «هنگامی که این حیوان به محل کشتارگاه آورده شد، وقتی قصاب پس از پیاده کردن آن از کامیون قصد داشت این حیوان را به محل کشتار ببرد ناگهان روی زمین زانو زد و شروع به گریه کرد.»

این اتفاق در منطقه " شانتوئو" واقع در استان گوانگ دونگ" چین رخ داد. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی چین موجب شد تا دوستدار حیوانات با جمع آوری ۲۷۰۰ یورو بابت خرید گاو به صاحبش پرداخت کرده و زنده ماندن این حیوان را تضمبن کنند.

یکی از همکاران قصاب با تلفن همراه خود این صحنه را ضبط و در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. بلافاصله تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی با رئیس کشتارگاه تماس گرفتند و از او درخواست کردند که مانع کشته شدن این گاو شود. این کاربران با جمع آوری ۲۴۹۵۰ یوان (۲۷۳۲ دلار) آزادی این حیوان را خریده و این گاو سپس در محوطه یک معبد بودا رها شد.

انتهای پیام/

بيشترين بازديد امروز در گروه فناوری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location