منتقدان ونکوور فیلم «عشایر» را برگزیدند


منتقدان ونکوور فیلم «عشایر» را برگزیدند

فیلم سینمایی «عشایر» در ادامه موفقیت‌های خود در رویداد‌های سینمایی، از سوی حلقه منتقدان فیلم ونکوور، به عنوان بهترین فیلم سال 2020 معرفی شد.


فیلم سینمایی «عشایر» در ادامه موفقیت‌های خود در رویداد‌های سینمایی، از سوی حلقه منتقدان فیلم ونکوور، به عنوان بهترین فیلم سال ۲۰۲۰ معرفی شد.

به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هالیوود ریپورتر، حلقه منتقدان فیلم ونکوور، فیلم سینمایی «عشایر» ساخته کلویی ژائو را به عنوان بهترین فیلم بین المللی سال ۲۰۲۰ معرفی کرد.

این فیلم آمریکایی پیشتر در رویداد‌های زیادی موفق شده بود و همچنان در رویداد‌های سینمایی موفق ظاهر می‌شود.

با رأی حلقه منتقدان فیلم ونکوور، ژائو برای فیلم «عشایر» جایزه بهترین کارگردانی و فرانسیس مک دورمند برای نقش آفرینی در آن جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کردند.

چادویک بوزمن، بازیگری که سال گذشته میلادی به دلیل بیماری سرطان درگذشت، هم برای نقش آفرینی در فیلم «ما رینی بلک باتم» بیشترین رأی را دریافت کرد تا به عنوان بهترین بازیگر مرد معرفی شود.

فیلم درام «میناری» با موضوع مهاجرت، جایزه بهترین فیلم خارجی زبان را دریافت کرد و یون جونگ یئون، بازیگر این فیلم، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را گرفت. دنیل کالویا هم برای نقش آفرینی در فیلم «یهودا و مسیح سیاه پوست» از کمپانی برادران وارنر، جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد.

از طرف دیگر جایزه بهترین فیلمنامه به آرون سورکین برای «دادگاه شیکاگو ۷» رسید و مستند رومانیایی «کالکتیو» بیشترین رأی را در بخش مستند دریافت کرد.

انتهای پیام/


تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location