آخرین وضعیت بارسلونا در آستانه دیدار با بایرن


آخرین وضعیت بارسلونا در آستانه دیدار با بایرن

نام مدافعان مصدوم بارسلونا در لیست این تیم برای دیدار مقابل بایرن مونیخ قرار گرفته است. نوشته آخرین وضعیت بارسلونا در آستانه دیدار با بایرن اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

آخرین وضعیت بارسلونا در آستانه دیدار با بایرن

مدافعان بارسلونا رسیدند، مهاجمان نه!
نویسنده : خبرگزاری پارس فوتبال.کام
تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۵۰

نام مدافعان مصدوم بارسلونا در لیست این تیم برای دیدار مقابل بایرن مونیخ قرار گرفته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

حدود یک سال بعد از شکست تلخ و فراموش نشدنی ۲-۸ مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان، بارسلونا امشب و در مرحله گروهی در استادیوم نوکمپ پذیرای این تیم خواهد بود. این در حالیست که تیم رونالد کومان به خصوص در بخش هجومی غایبان زیادی دارد، اما تعدادی از بازیکنان مصدوم این تیم در خط دفاعی شرایط بازی کردن خواهند داشت.

جرارد پیکه و سرخی روبرتو، دو مدافع آسیب دیده بارسلونا در هفته های به این دیدار رسیده و در لیست بلوگرانا قرار گرفته اند. همچنین اخباری در مورد مصدومیت سرجینیو دست و همچنین غیبت یوردی آلبا در تمرینات امروز صبح بارسلونا منتشر شده بود، اما اسم این دو مدافع کناری نیز در لیست نهایی کاتالان ها برای این دیدار قرار دارد. با توجه به قدرت بالای خط حمله بایرن مونیخ، رسیدن این بازیکن برای کومان اهمیت زیادی داشت و حالا این امر محقق شده است.

اما مشکل اصلی رونالد کومان چینش ترکیب خط حمله تیمش خواهد بود. غیبت بازیکنان مصدوم این تیم از جمله سرخیو آگوئرو، عثمان دمبله، آنسو فاتی و مارتین برایثوایت، اوضاع برای سرمربی هلندی را دشوار ساخته است. اما نام لوک دی یانگ، خرید جدید بلوگرانا در لیست این تیم قرار گرفته و ممکن است شاهد حضور او در ترکیب بارسلونا در مسابقه امشب باشیم.
بيشترين بازديد امروز در گروه فوتبال خارجی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location