انتخاب لباس مجلسی شیک و جدید یکی از دغدغه های همه خانم های به روز و شیک پوش است، از این رو سعی دارند ضمن آشنایی با جدیدترین مدل ها و طرح ها بهترین لباس را انتخاب و تهیه نمایند. یکی از سبک های لباس مجلسی که این روزها طرفداران بیشتری دارد انواع مدل لباس مجلسی پوشیده و با حجاب است که برای مکان ها و مناسبت های مختلف می توان تهیه نمود و تنوع بالایی نیز دارند و شامل انواع لباس های کوتاه و بلند می باشند که در این مقاله بخشی از جدیدترین و شیک ترین طرح های آن را معرفی خواهیم نمود.

مدل لباس مجلسی پوشیده جدید و خاص

اغلب لباس های پوشیده شامل انواع مدل های لباس مجلسی بلند، پیراهن های آستین دار کوتاه یا بلند، انواع مدل شومیز که با دامن یا شلوار ست می شوند، تونیک های متنوع و جذاب و انواع مدل سرهمی زنانه و اورال می باشند که هر یک تنوع بالایی دارند و برای افراد با سلایق مختلف طراحی و دوخته شده اند. اما ما قصد داریم در این مقاله به معرفی پیراهن های بلند پوشیده که اغلب به عنوان لباس شب شناخته می شوند و همچنین تعدادی پیراهن کوتاه پوشیده بپردازیم که هر دوی این مدل ها می توانند از جمله بهترین انتخاب ها برای لباس مجلسی باشند. پس تا پایان ما را همراهی نمایید و از تماشای این مدل های زیبا لذت ببرید.

مدل پیراهن بلند پوشیده :

پیراهن های بلند که اغلب به نام لباس شب می شناسیم می توانند بهترین انتخاب برای جشن عروسی و مراسم مختلف باشند که پوششی مناسب برای خانم های جوان و میانسال محسوب می گردند. این سبک لباس ها تنوع بالایی دارند که در ادامه تعدادی از مدل های پوشیده آن را ملاحظه می نمایید.

لباس مجلسی پولکی مشکی

لباس مجلسی بلند جدید

پیراهن مجلسی با پارچه حریر

لباس مجلسی آستین بلند جدید

مدل لباس شب جدید و زیبا

لباس مجلسی با پارچه پولکی

عکس لباس شب بلند

پیراهن مجلسی آستین دار

مدل جدید لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی جدید و خاص

لباس مجلسی سنگ دوزی شده

لباس شب جدید و شیک

لباس مجلسی با پارچه گیپور

مدل لباس شیک و جدید زنانه

پیراهن بلند با حجاب

لباس مجلسی توری با حجاب

مدل پیراهن بلند زنانه

لباس مجلسی ساده و زیبا

لباس شب زنانه با پارچه کرپ

لباس مجلسی ساتن قرمز

مدل پیراهن بلند زنانه با پارچه حریر

لباس مجلسی جدید و شیک زنانه

مدل پیراهن کوتاه زنانه و دخترانه :

اگر جز افرادی هستید که لباس های کوتاه را مناسب می دانید می توانید لباس مجلسی باحجاب و پوشیده خود را از بین مدل های زیر انتخاب کنید. البته بهتر است این لباس ها را با انواع ساپورت یا جوراب شلواری ست نمایید و به این صوت صاحب یک لباس مجلسی با پوشش مناسب برای انواع مهمانی ها شوید. توجه داشته باشید که این مدل لباس مجلسی های کوتاه بیشتر مناسب دختران نوجوان و خانم های جوان می باشند.

ضمن اینکه امیدواریم تماشای این مدل های جذاب و دیدنی برای شما عزیزان نیز لذت بخش بوده باشد از همه شما علاقه مندان دعوت می نماییم از دیگر مطالب جدید و به روز ما دیدن نموده و نظرات خود را در مورد مدل های ارائه شدن مطرح نمایید.