فیلم باورنکردنی باز از ریحانه پارسا ! / باید خون گریه کرد !


فیلم باورنکردنی باز از ریحانه پارسا ! / باید خون گریه کرد !

رکنا: تغییراتی که ریحانه پارسا در ظاهرش ایجاد کرد بار دیگر او را به حواشی کشاند برای این خانم بازیگر باید خون گریه کرد چرا که هر روز بیشتر از روز قبل در باتلاق دیوانگی و فساد فرو می رود.

ریحانه پارسا متولد دهه 70 است ریحانه پارسا با بازی در سریال پدر به شهرت رسید ریحانه پارسا در فضای مجازی حواشی زیادی به دنبال خود دارد ریحانه پارسا مدتی است که در ترکیه زندگی میکند ریحانه پارسا در سینما هم فیلم های بازی کرده است

ریحانه پارسا که این روزها اسمش به بهانه اکران گشت ارشاد 3 دوباره سرزبان ها افتاد. البته بعد از چند روز اکران سکانس های حضور ریحانه در گشت ارشاد حذف شد و حالا حتی نامی هم از ریحانه پارسا در تیتراژ و هیچ کجای فیلم نیست.

گشت ارشاد آخرین حضور ریحانه پارسا در ایران سینما و تلویزیون ایران بود او بعد از حضور در این فیلم به ترکیه مهاجرت کرد و یک دنیا حاشیه برای خود به وجود آورد.

این حواشی ریحانه را دچار دگرگونی کرد و این تغییرات در ظاهر خانم بازیگر هم هویدا شد. ریحانه در این مدل چندین بار چهره عوض کرد و حالا در جدیدترین قیافه ای که برای خودش ساخته موهای از ته تراشیده اش را بلوند کرد و خود را به شکل شیطان پرستان درآود.

ریحانه در ترکیه تند تند عاشق میشه؟

ریحانه پارسا از وقتی که به ترکیه رفت اسمش در کنار چندین نفر آمد از امیر تتلو پویان مختاری گرفته تا این اواخر که پست و استوری هایی از پسری به نام اشکان مستی می گذراد که عکاس می باشد اما ظاهرا تنها رابطه کاری با ریحانه ندارد و خیلی بیشتر از آن که فکرش را بکنید به هم نزدیک هستند.

ریحانه پارسا چرا اینقدر دروغ می گوید؟

ریحانه پارسا مدتی پیش به یکباره عکسی عریان از خود منتشر کرد و بعد از این عکس استوری عجیبی را منتشر کرد. او به نوعی از مردم خداحافظی کرد نوشت: این شاید آخرین تصویر من باشد...

خیلی ها تصور کردند پست خداحافظی ریحانه پارسا جدی است و او دیگر قصد فعالیت در اینستاگرام را ندارد اما مگر ریحانه می تواند از اینستا رود؟ او اصلا به جز اینستاگرام راه درآمدی دیگر هم دارد؟

پس ریحانه بعد از یکی دو روز دوباره به اینستاگرام برگشت و خیلی جدی پست و استوری منشتر کرد و در این بین هراز گاهی هم تبلیغ گذاشت و اصلا انگار نه انگار!

ریحانه پارسا مریض است خیلی جدی اش نگیرید!

دکتر نیلوفر الله وردی،دکترای تخصصی مشاوره و روان درمانی در تحلیل رفتار ریحانه پارسا به رکنا گفت: «ریحانه پارسا که در کودکی آسیب دیده است،احساس ارزشمندی پایینی دارد.فکر می کند که دوست داشته نشده است.بعد طی بازی در یک فیلم دیده شد و دیده شدن باعث شد که ناگهان دچار خودشیفتگی شود در حالی که هنوز به جایگاهی نرسیده که پخته عمل کند.به همین دلیل دیده شدن ناگهانی چنین فردی باعث می شود حس کند که انگار در حال سقوط است.»

دکتر الله وردی با اشاره به اینکه ریحانه پارسا عزت نفس پایینی دارد در ادامه گفت:« آدم هایی به خاطر عزت نفس دوست دارند دیده و تائید شوند،به هر روشی برای دیده شدن متوسل می شوند و چارچوبی ندارند.آنها هنجار شکنی می کنند و از این طرف بوم به سمت دیگر بوم حرکت می کنند که در نهایت نتیجه اش سقوط و احساس افسردگی است.به طور کلی افرادی که آسیب می بینند و احساس بی ارزشی و خشم نسبت به اجتماع دارند کارهایی می کنند که توجه جلب کنند.آنها سراغ ضد ارزش ها می روند در حالی که خود یک قربانی هستند. قربانی کودکی خراب شده شان!»

 
 

 

حجم ویدیو: 1.28M | مدت زمان ویدیو: 00:00:10
 

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این عروسک زیبا دختر رامبد جوان است ؟ / چقدر شباهت !