برگزیدگان مسابقه دلنوشته «برایم از سردار بگو» مشخص شدند


برگزیدگان مسابقه دلنوشته «برایم از سردار بگو» مشخص شدند

 رئیس بسیج رسانه گیلان از برگزیدگان مسابقه دل‌نوشته «برایم از سردار بگو» ویژه اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی و ادبی در استان خبر داد.

مهدی پارسا در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقه دلنوشته "برایم از سردار بگو" توسط سازمان بسیج رسانه استان گیلان، اظهار کرد: مسابقه دل‌نوشته «برایم از سردار بگو» ویژه اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی و ادبی برگزار شد که در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی با تاکید بر زنده نگه داشتن مکتب حاج قاسم و نقش رسانه ها در این راستا، اضافه کرد: تبیین و انتقال مفاهیم ارزشمند مکتب شهید سلیمانی یکی از اهداف مهم برگزاری این مسابقه ادبی بود و به همین مناسبت، محورهای اصلی این مسابقه شامل حیات، شهادت، اخلاق و رفتار و فعالیت‌های سردار حاج قاسم سلیمانی قرار گرفت.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه استقبال خوبی از این مسابقه ادبی به عمل آمد، ارسال آثار از استان های دیگر را از نکات برجسته این رویداد رسانه ای دانست و بیان کرد: قریب به ۱۰۰ اثر به مسابفه "برایم از سردار بگو" ارسال شد.

پارسا یادآور شد: به جز گیلان از استان های کردستان، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، ایلام، مرکزی، تهران، اردبیل، خوزستان، کرمان، سمنان، اصفهان، گلستان، کرمانشاه، مازندران و یزد در این مسابقه شرکت کردند.

وی با بیان اینکه مسابقه دلنوشته "برایم از سردار بگو" در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان ارزیابی شد اضافه کرد: در بخش بزرگسالان مهدی نیکخواه بهرامی و معصومه پاداش ستوده از گیلان و علی کاظمی از ایلام نفرات برتر این مسابقه شدند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان همچنین اضافه کرد: در بخش نوجوانان هستی دستجانی از استان مرکزی، فاطمه وکیلی از کرمان و هانیه رضاپور از تهران برگزیدگان این مسابقه شدند.

انتهای پیام


منتخب امروز
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری
آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
دانلود کتاب کار دیکته شب اول ابتدایی - کتاب گاج