مدلینگ بازیگر زن ایرانی با استایل پوشیده بعد از سلاخی و ذبح گوسفند با پدر


مدلینگ بازیگر زن ایرانی با استایل پوشیده بعد از سلاخی و ذبح گوسفند با پدر

مدلینگ بازیگر و ورزشکار ایرانی باحجاب اسلامی و چهره ای خیره کننده با انتشار عکس های جدید خود کاربران را میخکوب کرد .

شقایق دلشاد متولد 20 خرداد 1367 در تهران ، بازیگر و مدل جنجالی از طراحی لباس ، اتفاقی وارد بازیگری شد و حالا در کنار آن بعنوان یک مدل در کشورهای اسلامی ! فعالیت دارد و هر از چند گاهی با حاشیه ها سر تیتر اخبار می شود .

در یک خانواده پرحمعیت با 5 خواهر و 2 برادر بزرگ شد و از همان دوران کودکی علاقه زیادی به بازیگری داشت اما خانواده مذهبی مخالف ورودش به این عرصه بودند.

مدرس استایلینگ ومادلینگ ( باحجاب اسلامی) سفیر صلح بین الملل ،سفیر لبخند ایتام ،سفیر دیابت در ایران .

پدرم «سلاخ» گوسفند و گاو در سازمان گوشت بود و یادم هست بیشتر جاهایی که زنگ میزدند پدرم برای ذبح گوسفند برود ، من همراهش میرفتم.

یعنی محال ممکن بود که دنبال من نیاد ، مدرسه هم بودم میومد اجازه من را می گرفت ، من می رفتم پای گوسفند رو نگه می داشتم و پدرم گوسفند را سلاخی میکرد .

بعد از ورود به دانشگاه آزاد کرج دوره های طراحی لباس را گذراند و در فردیس ، مزون داری می کرد تا اینکه به پیشنهاد دوستی در یک فراخوان بازیگری شرکت کرد

خانم بازیگر حالا بعنوان یک مدل لباس و آرایش فعالیت های گسترده ای در ایران و کشورهای مختلف از جمله ترکیه ، گرجستان ، مالزی و … با حجاب اسلامی دارد.

سال 97 بود که خانم بازیگر در یک گفتگو عجیب از داشتن بادیگار دفاع کرد و در مقابل پرسش مجری که شما با ماشین بنز تشریف آوردید گفت: دارندگی و برازندگی.

همین یک جمله باعث شد سیل انبوهی از نظرات و نوشته های علیه این چهره که فعالیت های هنری اش به کمتر از انگشتان دو دست می رسید به راه بیفتد.

شقایق دلشاد هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد با این حال چند سال پیش یک رابطه ناموفق عاشقانه را تجربه کرده و دچار افسردگی شده است.

او هنوز هم می گوید دلیل قطع یکطرفه این رابطه را نمی دانم و حاضر نیست برای او آرزوی خوشبختی کند.

حالا در جواب اینکه تمایل به ازدواج دارد یا نه می گوید: اگر کسی را ببینم که با دیدنش تپش قلب بگیرم حتما ازدواج خواهم کرد.


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌های هنری


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
رونمایی اکبر عبدی از همسر زیبا و جوانش در یک مهمانی !