نماینده مجلس: دولت قرار است برای اصلاح قانون انتخابات، لایحه دهد / لایحه به دور بعدی انتخابات نمی‌رسد


محمدحسن آصفری در خصوص قانون انتخابات مجلس، گفت: جلسه‌ای را با وزارت کشور داشتیم که از ما خواستند طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را کنار بگذاریم تا خودشان لایحه‌ای را ارسال کنند. او ادامه داد: بنابراین قرار است دولت لایحه‌ای را به مجلس ارائه داده و همزمان اصلاحاتی را در تعداد نمایندگان مجلس، حوزه‌های اننخابیه و روش انتخابات داشته باشیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شفقنا: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه دولت قرار است برای اصلاح قانون انتخابات، لایحه دهد، اظهار کرد: همزمان قرار است با ارائه لایحه، اصلاحاتی را در تعداد نمایندگان مجلس، حوزه‌های اننخابیه و روش انتخابات داشته باشیم اما بعید است این قانون به دور بعدی انتخابات مجلس برسد.

محمدحسن آصفری در خصوص قانون انتخابات مجلس، گفت: جلسه‌ای را با وزارت کشور داشتیم که از ما خواستند طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را کنار بگذاریم تا خودشان لایحه‌ای را ارسال کنند.

او ادامه داد: بنابراین قرار است دولت لایحه‌ای را به مجلس ارائه داده و همزمان اصلاحاتی را در تعداد نمایندگان مجلس، حوزه‌های اننخابیه و روش انتخابات داشته باشیم اما بعید است این قانون به دور بعدی انتخابات مجلس برسد.

آصفری در خصوص قانون انتخابات شوراها، اظهار کرد: اما در حوزه انتخابات شوراها با حضور نماینده‌ای از شورای نگهبان در حال بررسی هستیم و مواد مختلفی از قانون انتخابات شوراها در حال اصلاح است تا بتواند ضعف هایی که در گذشته خصوصا در حوزه نظارت در عملکرد شوراها داشتیم را اصلاح کنیم.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
ببینید اعتماد به نفس ستودنی ترانه علیدوستی در مقابل خبرنگار کن