حذف مرادی از پروسه انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری به علت ریاست غیرقانونی!


حذف مرادی از پروسه انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری به علت ریاست غیرقانونی!

یک وب‌سایت معتبر خارجی به خبر حذف علی مرادی از انتخابات فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری پس از کنار رفتن از ریاست فدراسیون ایران پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا وب ه نقل از این‌ساید دگیمز؛ علی مرادی پس از برکناری از ریاست فدراسیون وزنه‌برداری ایران، از نامزدی کاندیداتوری در انتخابات ریاست فدراسیون جهانی وزنه‌برداری خارج شد. مرادی در یک سال گذشته مورد انتقاد چهره‌های مطرح وزنه‌برداری ایران قرار گرفته بود و در نهایت جای خود را به سجاد انوشیروانی دارنده مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن داد.

شکایت رسمی انوشیروانی منجر به صدور و ابطال انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری ایران شد. مرادی بدون حمایت فدراسیون وزنه‌برداری ایران نمی‌تواند در انتخابات فدراسیون جهانی شرکت کند؛ انتخاباتی که هفته آینده در آلبانی برگزار می‌شود. مرادی هنوز نامزدی ریاست خود را پس نگرفته اما فدراسیون جهانی اطلاع یافته که فدراسیون ایران مسئول جدید دارد.
وی حقوق ورزشکاران را پرداخت نکرده است و آنها بارها از ضعف امکانات در دوران ریاست طولانی مرادی شکایت کرده‌اند. همچنین اعضای تیم مردان در اعتراض به عملکرد مرادی، اردوی تمرینی خود را ترک کرده‌اند.
انتهای پیام/

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location