کدام خودروها بدون قرعه کشی به فروش می رسند؟


کدام خودروها بدون قرعه کشی به فروش می رسند؟

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ امید قالیباف گفت این پانزده طرح فروش در اولین دوره عرضه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دارای متقاضیانی کمتر از ظرفیت اعلام شده بودند و در نتیجه برای فروش انها قرعه کشی برگزار نخواهد شد. سخنگوی صمت افزود ؛ متقاضیان برای خرید...

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ امید قالیباف گفت این پانزده طرح فروش در اولین دوره عرضه سامانه یکپارچه تخصیص خودرو دارای متقاضیانی کمتر از ظرفیت اعلام شده بودند و در نتیجه برای فروش انها قرعه کشی برگزار نخواهد شد.

سخنگوی صمت افزود ؛ متقاضیان برای خرید این خودروها میتوانند به سایت های فروش خودروسازان مراجعه و نسبت به خرید محصول مورد نظر اقدام کنند.

وی گفت شرکت سایپا از دوم تیر و ایرانخودرو و دیگر خودروسازان از هفته اینده در سایتهای خود اقدام به فروش خودرو خواهند کرد.

قالیباف تاکید کرد ، به تدریج و با افزایش تولید خودرو که شاهد آن هستیم سایر طرحهای فروش خودرویی نیز از شمول قرعه کشی خارج خواهند شد.

سخنگوی صمت تاکید کرد، سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نقش مهمی در کاستن از التهابات بازار خودرو و حذف واسطه ها داشت بطوریکه پیش از این در ازای عرضه بیست هزار خودرو توسط یکی از خودروسازان حدود ۱۱ میلیون نفر برای قرعه کشی ثبت نام کردند اما در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به ازای ۱۷۶ هزار خودرو ۴ میلیون نفر ثبت نام کردند که نشان میدهد این سامانه توانسته است در تنظیم بازار موفق عمل کند.

پیش از این هم خودروی شاهین سایپا با افزایش تولید سه برابری نسبت به سال قبل از قرعه کشی خارج شده بود.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
احسان کرمی سوتی طناز طباطبایی را علنی کرد + فیلم و عکس