رستم قاسمی با تمام توان خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی بود


رستم قاسمی با تمام توان خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی بود

وزیر فرهنگ در پیامی درگذشت رستم قاسمی، وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.

متن پیام محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر است: «انا لله و انا الیه راجعون خبر درگذشت برادر مومن و انقلابی، یادگار دوران دفاع مقدس، وزیر شجاع و پرتلاش دولت مردمی، مهندس رستم قاسمی موجب تاسف و تاثر عمیق شد.

آن مرحوم در حیات طیبه خویش همواره نیرویی تلاشگر و دارای روحیه بسیجی بود که هم در عرصه دفاع از کیان این سرزمین و هم در میدان کار و تلاش با پذیرش مسئولیت‌های سنگین، همواره با صلابت و ایمان راسخ، با تمام توان و همت، در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاضر و پابرجا بود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان این مدیر خدوم و سرباز ولایت به محضر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، رئیس جمهور محبوب و مردمی آیت الله دکتر رئیسی و همکاران دولت مردمی، دوستان و علاقه‌مندان آن مرحوم بالاخص خانواده گرامی ایشان، از درگاه ایزد منان در سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) برای روح بلند و آسمانی مرحوم رستم قاسمی، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان معزز صبر و اجر خواستارم. محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

رستم قاسمی، وزیر سابق راه و شهرسازی و از افراد دوران دفاع مقدس، بعد از یک دوره تحمل بیماری درگذشت و در روز شهادت حضرت زهرا به همرزمان شهیدش پیوست.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه فرهنگی و هنری

طرح دانشگاه شریف برای اتصال پایان نامه ها به نیازهای صنعتی