کارتن های خالی بی استفاده همچون کارتن کفش، دستمال کاغذی، جعبه خرما، کارتن های بزرگ مخصوص وسایل منزل و… می توانند مواد اولیه جالبی برای ساخت کاردستی های زیبا باشند. مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که با دیدن کارتن های خالی بزرگ و کوچک، تصمیم به ساخت کاردستی و خلق وسایل جدید گرفته باشید اما ندانید چگونه و با چه روشی این کاردستی ها را بسازید. ما در این مطلب به معرفی جدیدترین و بهترین ایده ها برای ساخت کاردستی با کارتن می پردازیم که مطمئنا با مشاهده آنها جرقه هایی در ذهن شما فعال می شود. تا پایان همراه ما باشید و از این ایده های خاص و خارق العاده دیدن نمایید.

مدل های کاردستی با کارتن خالی برای کودکان

کاردستی با مقوا، کاردستی با کاغذ ساده، کاردستی با کارتن های خالی و… را می توان از جمله ارزان ترین کاردستی ها دانست که تقریبا روش ساخت مشابهی نیز دارند. این نوع کاردستی ها را می توان به شکل های متنوع و زیبایی ساخت و از داشتن هر یک لذت برد. در این مطلب به معرفی مدل های جالب انواع کاردستی های کودکانه با کارتن می پردازیم، شما به راحتی می توانید با کارتن های بی استفاده و دور ریختنی اقدام به ساخت کاردستی ساعت، کاردستی خانه یا ماشین، کاردستی حیوانات و… نمایید. در ادامه تصاویری از انواع مدل کاردستی ساخته شده با کارتن های دور ریختنی را مشاهده می فرمایید که هر یک الگویی برای خلاق تر شدن شما عزیزان و ساخت کاردستی با مواد بازیافتی می باشند.

کاردستی خانه با کارتن

ساخت کاردستی ماشین با کارتن

کاردستی تفنگ برای بچه ها

خلاقیت با کارتن خالی بزرگ

کاردستی فانتزی با کارتن

مدل کاردستی جالب با کارتن

کاردستی کشتی با کارتن

ساخت کاردستی ساعت با کارتن

ساخت خانه کارتنی زیبا

ساخت قطار با کارتن

مدل مینی بوس کارتنی زیبا ساخت آکواریوم با کارتن

کاردستی خلاقانه با کارتن بزرگ

ساخت ماشین با کارتن خالی برای بچه ها کاردستی جالب و خلاقانه با کارتن

ساخت هواپیما با کارتن خالی

کاردستی جالب برای کودکان

کاردستی سنجاب با مقوا و کارتن

ساخت کاردستی حیوانات با کارتن خلاقیت با کارتن خالی دور ریختنی

با متنوع ترین ایده ها برای ساخت کاردستی با کارتن آشنا شدید که هر یک جذابیت خاص خود را دارند و می توانند الگویی برای کاردستی های بامزه شما باشند، حال می توانید به بخش کاردستی مجله هنر در خانه مراجعه نمایید و از دیگر ایده ها و مدل های جدید و خاص برای ساخت انواع کاردستی زیبا دیدن نمایید.