مدل لباس خواب 3 ک 3 و توری زنانه لباس خواب تحریک کننده 2019


مدل لباس خواب س ک س زنانه توری مدل لباس تحریک کننده 2019 ژورنال شیک و جدیدترین مدل لباس خواب توری و سکس زنانه، مدل لباس های 3 ک 3 و تحریک کننده، سبک و راحت، در رنگ و طرح های بسیار شیک و لاکچری را در ادامه این بخش از نازوب مشاهده می کنید....

مدل لباس خواب س ک س زنانه توری مدل لباس تحریک کننده 2019

ژورنال شیک و جدیدترین مدل لباس خواب توری و سکس زنانه، مدل لباس های 3 ک 3 و تحریک کننده، سبک و راحت، در رنگ و طرح های بسیار شیک و لاکچری را در ادامه این بخش از نازوب مشاهده می کنید. این مدل های شیک و زیبا بـه همراه نکات مفیدی درباره خرید و شناخت لباس خواب خوب و با کیفیت برای شما کاربران عزیز توسط مجله تفریحی نازوب گردآوری شده است با ما همراه باشید.

مدل لباس خواب زنانه تحریک کننده و سکس

اگر اندازه سایز کمر و لگن خودرا بدانید قادر خواهید بود سایز مناسب لباس زیر خودرا از میان برندهای مختلف بیابید. از یک متر خیاطی استفاده کرده و دور کمر و پهن ترین قسمت لگن خودرا انداه گیری کنید تا بتوانید آسان ترین لباس زیر را انتخاب کنید.

مدل لباس خواب زنانه توری

میتوانید با خم شدن بـه سمت راست و چپ خط کمرتان را پیدا کنید. برای اندازه گیری پهنای لگنتان متر خیاطی را موازی با زمین بگیرید و از کج شدن آن جلوگیری کنید.

لباس خواب زنانه جذاب

این کـه دور کمر و لگنتان را دوبار و کاملاً دقیق اندازه گیری کنید فکر خوبی اسـت و باعث میشود اندازه های دقیق خود رابه دست آورید. زمانی کـه شـما اندازه دقیق دور کمر و لگن خود راداشته باشید میتوانید از متناسب بودن سایز لباس زیر خود مطمئن باشید.

مدل لباس خواب شب عروسی

مسلماً هیچکس دوست ندارد در تمام طول روز بطور مداوم لباس زیرش را بالا بکشد تا از افتادن آن جلوگیری کند. بـه توصیه مجله مد و زیبایی ناز وب، لباس زیرتان را طوری انتخاب کنید کـه در قسمت کمر چسبان باشد تا از ماندن آن در سرجایش مطمئن شوید.

عکس لباس خواب زنانه تحریک کننده

با این کـه لباس زیری کـه کش محکمی دارد بهترین انتخاب لباس زیر اسـت؛ اما باید دقت کرده و از انتخاب لباس زیری کـه در قسمت پاچه ها چسبان اسـت خودداری کنید؛ چرا کـه این نوع از لباس زیرها تمایل زیادی دارند بـه سمت بالا جمع شوند و این موضوع میتواند کاملاً اذیت کننده باشد.

لباس خواب زنانه ساتن

لباس زیرِ تنگ نه تنها باعث میشود برآمدگی و فرورفتگی در بدن‌تان ایجاد شود و منظره ناخوشایندی را برای لباستان ایجاد کند، بلکه باعث عرق سوز شدن و خارش هم خواهد شد.

مدل لباس خواب خارجی

بـه گزارش مجله دنیای مد نازوب، لباس زیری کـه جایش بروی بدن تان بماند یک لباس زیر تنگ محسوب میشود. لباس زیرهای تنگ باعث می‌شوند هوا نتواند رد و بدل شود و بهمین دلیل مشکلات عفونتی ایجاد کرده و خصوصاً باعث عرق سوز شدن می‌شوند.

پارچه لباس زیر نقش مهمی در حفظ سلامتی شـما دارد. بنابر این قبل از خرید بـه نوع پارچه آنها توجه کنید. در ادامه بـه بررسی نکات مهمی برای انتخاب بهترین نوع پارچه لباس زیر می‌پردازیم. می‌توانیم بگوییم لباس زیر پنبه ای سلطان لباس زیرها اسـت، چرا کـه هوا از این نوع پارچه عبور می‌کند و این بـه معنای محبوس نشدن رطوبت در پارچه اسـت.

در نتیجه دچار خارش و سوزش نخواهید شد. علاوه بر این‌ها پارچه های پنبه ای از رشد باکتریها جلوگیری کرده و درنتیجه از بروز عفونت جلوگیری میکند. بدلیل امکان بروز عفونت، لباس زیر با پارچه های پنبه ای عملاً بهترین انتخاب، خصوصاً برای لباس زیر زنانه هستند. پارچه های پنبه ای کمتر باعث ایجاد زخم و لک بر روی پوست میشوند.

مدل لباس خواب زنانه باز

بـه گزارش مجله مد نازوب، هرچند لباسهای زیر پنبه ای بهترین گزینه از لحاظ عبور هوا هستند اما در اکثر مواقع ضخیم‌تر از سایر لباسهای زیر هستند.

اگر برای جبران این ضخامت ناچار بـه استفاده از لباس زیرهایی با پارچه های کشی شدید کـه با مواد غیر طبیعی مانند پارچه های نایلونی، لیکرا «lycra» یا اسپندکس «spandex» درست شده اند مطمئن شوید کـه بر روی قسمت میانی لباس زیر یک پارچه کتانی دوخته شده باشد تامواد غیر طبیعی این لباس زیرها باعث بروز عفونت نشوند.

مطالب جذاب و پیشنهادی

مدل لباس زیر عروس/ جدیدترین مدل شورت و سوتین تحریک کننده

نقش مهم لباس زیر در تحریک شدن جنسی خانم ها

ست لباس زیر عروس برای شب زفاف / مدل bikini

مدل لباس های س ک س و جنجالی از چفیه ! تصاویر

مدل صندلی های س ک س

چرا باید هر شب با همسرتان س ک س داشته باشید؟

بيشترين بازديد امروز در گروه مدل لباس راحتی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location