504 نفر برای انتخابات شوراهای روستایی استان سمنان ثبت نام کردند


504 نفر برای انتخابات شوراهای روستایی استان سمنان ثبت نام کردند

سمنان-ایرنا- طبق اعلام ستاد انتخابات استان سمنان، تا پایان روز سوم ثبت نام از داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستایی، ثبت نام 504 نفر از داوطلبان نهایی شد.

به گزارش شامگاه چهارشنبه ایرنا از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان سمنان، ۱۱۰ نفر در روز نخست، ۱۷۰ نفر در روز دوم و ۲۲۴ نفر در روز سوم ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان نام‌نویسی کردند.

در سومین روز از ثبت نام شورای اسلامی روستا ۲۲۴ نفر در سطح استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۰۷ نفر آقا و ۱۷ نفر خانم هستند.

۱۹۴ نفر از افراد ثبت نام شده به صورت حضوری و ۳۰ نفر به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند.

داوطلبان ثبت نام شورای روستایی روز سوم، از نظر تحصیلات ۹۷ نفر زیر دیپلم، ۶۱ نفر دیپلم، ۲۲ نفر فوق دیپلم، ۳۲ نفر لیسانس، ۱۰ نفر فوق لیسانس و ۲ نفر تحصیلات حوزوی دارند.

در بین شهرهای استان سمنان، در روز سوم ثبت نام شاهرود با ۷۴، دامغان با ۵۰ و گرمسار با ۲۶ داوطلب بیشترین ثبت نام را داشتند.

به گزارش ایرنا، از تاریخ ۱۶ فروردین تا روز یکشنبه ۲۲ فروردین از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر هر روز به صورت حضوری و غیر حضوری در کلیه بخشداری های استان ثبت نام از افراد واجد شرایط شورای روستا صورت می‌گیرد.

انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیست و هشتم خرداد امسال برگزار می شود.تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه سمنان


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location