تست : انتخاب یک انگشتر ! / شما ملکه اید یا عشق ! + عکس


رکنا: با انتخاب یک انگشتر شخصیتتان را بهتر بشناسید.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، قطعا هر دختری عاشق جواهرات است. جواهرات بسیار زیبا هستند و توجه هرکس را به خودش جلب می کند . از دوران باستان از جواهرات به عنوان طلسم علیه ارواح شیطانی استفاده می شده است حال با گذشت زمان هم جواهرات گران قیمت و برند های گوشی نشان از شخصیت زنان است .

به 6 جواهر زیر نگاه کنید . کدام یک از آن ها توجه شما را به خود جلب کرده است ؟ با انتخاب و خواندن اطلاعات آن به شخصیت خود پی ببرید .

1. شما یک شکارچی هستید

هم مانند شکارچی سرشار از انرژی وحشی و خروشان هستید که در لحظه فوران می کند ، جذابیت چشمانتان فراموش نشدنی است . نگاه های شما در روح و قلب طرف مقابل نفوذ می کند و همین اتفاق باعث می شود تا به راحتی دیگران با شما ارتباط برقرار کنند اما به دلیل روحیه حساسی که دارید اجازه نزدیک شدن افراد به قلبتان را نمی دهید . خیانت و تقلب برای شما غیرقابل بخشودنی است و از آن نمی گذرید . به خاطر رفتار و زندگی تان اغلب دیگران به شما حسادت می کنند که نسبت به آن ها بی توجه هستید .

2. شما پزشک هستید

شما همانند یک پزشک جان دوباره به دیگران می بخشید . از دیدگاه مردم شما فردی ساده و اجتماعی هستید و به خاطر حلقه اجتماعی بزرگی که دارید ارتباط گیری با شما آسان و سرگرم کننده است . بسیاری از مردم بارها متوجه شدند که صحبت کردن با شما روحیه زندگی و خلقت را در آن ها ایجاد می کند. شما انرژی گرمی دارید و چیزهای زیادی به دیگران یاد می دهید . بیشتر مراقب خودتان باشید و دوست داشته باشید. فرصت هایی که زندگی به شما می دهد را از دست ندهید.

3. تو عشق هستی

بزرگترین حسی که درون شما بیشتر به چشم می خورد عشق و علاقه است . شما فردی عاشق با روحیه محبت و عشق هستید . معمولاً شما عمیقاً عاشق همه چیز در زندگی خود هستید ، مثل تجارت ، شغل ، زندگی ، ازدواج ، سفر و .... . وقتی خوشحال هستید خیلی زیبا هستید. لبخند جذابی دارید و به همه اطرافیان خود شادی می بخشید . هر چیز کوچکی در زندگی برای شما با ارزش است و دوست دارید ، مثل فنجان و حتی گل .

4. شما یک بانوی واقعی هستید

شما فردی با سلیقه بی عیب و نقص هستید ، آرامش و صبوری ذاتی شما توجه همه را به خودش جلب می کند ، هیج رازی از دیدتان پنهان نیست .هرگز در مورد راز هایتان با بقیه صحبت نمی کنید و محرم اسرار خوبی هستید .

5. شما زنانگی زیادی دارید

شما همیشه جوان، رویاپرداز و دوست داشتنی هستید و قلب بزرگی که دارید توجه مردان را به خود جلب می کند. زیبا ، جذاب و رویاپرداز هستید و معمولا با پشتکاری که دارید رویاهایتان به واقعیت تبدیل می شود. در معاشقه عالی و شخصیت بازیگوشی دارید . اگر می خواهید مردی را تحت تاثیر قرار دهید، انجام این کار برای شما آسان است. شما سرشار از انرژی ملایمی هستید .

6. شما یک ملکه هستید

ملکه با خودش و دیگران صادق است. گاهی اوقات اطرافیان شما از صراحت اغراق آمیز شما رنج می برند، اما جذابیت طبیعی شما باعث می شود به سرعت آن را فراموش کنند.اگر کسی را در زندگی دوست داشته باشید به راحتی آن را ابراز می کنید و از صحبت کردن در مورد عشقتان احساس پشیمانی و ندامت نمی کنید .

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟
0 0

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه روانشناسی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم رسوایی دروغگوترین مرد در متروپل آبادان ! / عذرخواهی بخاطر مصاحبه دروغ با صدا و سیما !