جریمه مسعود شجاعی کاهش پیدا کرد


جریمه مسعود شجاعی کاهش پیدا کرد

ورزش سه: مسعود شجاعی، سرمربی هوادار به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت پنجاه میلیون تومان محکوم شد. هوادار تهران در بازی برگشت برابر ذوب آهن در یک بازی نفسگیر به تساوی دو بر دو رسید. در این بازی کوپال ناظمی مسعود شجاعی و دستیاران او را با...

جریمه مسعود شجاعی کاهش پیدا کرد

ورزش سه: مسعود شجاعی، سرمربی هوادار به یک جلسه محرومیت تعلیقی و پرداخت پنجاه میلیون تومان محکوم شد.

هوادار تهران در بازی برگشت برابر ذوب آهن در یک بازی نفسگیر به تساوی دو بر دو رسید. در این بازی کوپال ناظمی مسعود شجاعی و دستیاران او را با کارت قرمز اخراج کرده بود و حالا احکام انضباطی نهایی در مورد این بازی اعلام شده است که طبق آن یک جلسه محرومیت تعلیقی شجاعی پابرجاست، اما جریمه مالی او کاهش پیدا کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: "در خصوص استیناف مسعود سلیمانی شجاعی سرمربی تیم هوادار لیام تهران نسبت به رأی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال که به موجب آن حکم بر محکومیت تجدیدنظرخواه به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت شش ماه و یک میلیارد ریال جریمه نقدی بدلیل نقض مقررات و رفتار غیر ورزشی منجر به اخراج در جریان مسابقه فوتبال بین دو تیم هوادار لیام تهران و ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات لیگ برتر (هفته بیستم) کشور صادر گردیده است.

با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستنداً به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، با رعایت نوع عمل ارتکابی و مجازات تعیین شده با تعدیل میزان جریمه به مبلغ پانصد میلیون ریال تائید و اعلام می‌گردد. رأی صادره قطعی است.

ضمناً نظر به اینکه در گزارشات داور و ناظر مسابقه در خصوص دو نفر دیگر نیز اعلام تخلف گردیده که کمیته محترم انضباطی در این خصوص اتخاذ تصمیم لازم را ننموده است لذا پرونده از این جهت نیز به نظر ریاست محترم کمیته انضباطی برسد. "

لینک کوتاه کپی لینک

منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

در سوگ شهید آیت‌الله رئیسی: عزای عمومی در پاکستان